Kategorie
Bez kategorii

High Heels

Chcesz odkryć siebie na nowo i popracować nad pewnością siebie? Spróbuj naszego wakacyjnego kursu High Heels podstawy!

High Heels to styl tańca, który czerpie inspiracje z jazzu, hip-hopu i tańca współczesnego, a jego głównym atrybutem są wysokie obcasy. Na naszym kursie poznasz podstawy High Heels i zatańczysz krótkie choreografie w różnych klimatach.

Zajęcia będą prowadzone przez Ilonę Rumak, pasjonatkę tańca z ponad 5-letnim doświadczeniem, eksplorującą różnorodne style, takie jak hip-hop, jazz funk i high heels. Regularnie uczestniczy w różnych warsztatach i open classach, nieustannie doskonaląc swoje umiejętności.

Kategorie
Bez kategorii

Projekt Fuego

Fuego… czyli ogień 🔥
Taki będzie najnowszy projekt choreograficzny modern belly dance w te wakacje: ognisty i bardzo energetyczny! Na zajęciach poznacie układ taneczny do wakacyjnego hitu w klimatach nowoczesnej muzyki latynoskiej a inspiracje czerpać będziemy z reggaetonu i… siłowni. Zapewniamy mocne grupowe akcenty i synchronizację a także ukazanie indywidualnych mocnych stron każdej z Was! Choreografię będzie można zatańczyć grupowo podczas organizowanej w Pałacyku Sceny Otwartej już w październiku.

Zajęcia z Magdą będą odbywać się w środy o 19:00 od 26 czerwca do 24 lipca – zapraszamy gorąco ❤️‍🔥.

Kategorie
Bez kategorii

Folklor Arabski

To zupełna nowość w Al Marze – seria pięciu bloków tematycznych dotyczących różnych styli folklorystycznych. Na każdych zajęciach poznacie krótką genezę tańca, rytmy i podstawowe kroki oraz kombinacje a wszystko to z dodatkiem ciekawostek i prezentacją stroju i rekwizytów. Idealna opcja dla poszukujących inspiracji i pragnących jeszcze mocniej pokochać różnorodność orientu!

Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o 19:00 z Magdą. Jeśli posiadasz rekwizyty, możesz wziąć je ze sobą na zajęcia – szczegóły poniżej. W planach:
24 czerwca – Saidi | Górny Egipt | rekwizyt (opcjonalnie): kij (tahtib) lub laska (assaya)
1 lipca – Khaleegy | Zatoka Perska
8 lipca – Iraqi/Kawleeya | Irak
15 lipca – Bandari | Iran
22 lipca – Iskandarani/Melaya Leff | Aleksandria | rekwizyt (opcjonalnie): melaya lub duża prostokątna chusta lub woal

Kategorie
Bez kategorii

Orientalne Lato

Zapraszamy na orientalne lato z Małgosią Zujewicz-Pawlak. W programie grupy techniczne na różnych poziomach, a także tematyczne zajęcia.
Orientalne show z woalem to zajęcia dla wszystkich, którzy kochają orientalne rekwizyty lub marzą o tym, by zacząć z nimi tańczyć.
Woal to pełen wdzięku i lekkości rekwizyt, który umiejętnie wprawiony w ruch staje się niezwykłą ozdobą tańca. Na zajęciach poznasz technikę prowadzenia woalu i mnóstwo widowiskowych kombinacji przyciągających wzrok.

Druga propozycja zajęć tematycznych to Frędzelkowe Drum Solo. Dynamiczna choreografia ubrana w izolacje oraz roztańczone biodra.

Kategorie
Bez kategorii

Frędzelkowe Drum Solo

Rozpiera Cię energia? Chcesz nauczyć się nowych izolacji, bądź potrenować już te poznane? Zapraszamy na szalony kurs drum solo! Dużo shimmi, dużo intensywnych bioder, zawrotne tempo, ale i świetna zabawa!
Koniecznie przystrój biodra chustą lub pasem z frędzelkami, zobaczysz prawdziwe szaleństwo!

Kurs dedykowany wszystkim Paniom, które mają podstawy tańca orientalnego (przynajmniej pół roku regularnych zajęć)

Kategorie
Bez kategorii

Samba Brazylijska

Kurs Samby to niezwykle energetyczne i żywiołowe zajęcia. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić aktywnie czas. Na każdych zajęciach trenujemy krok podstawowy i uczymy się krótkiej kombinacji kroków.
Zajęcia mają charakter open. Na każdych zajęciach pracujemy nad inną kombinacją, jednocześnie szlifując krok podstawowy.

Kategorie
Bez kategorii

Letnia Szkoła Burleski

Marzysz o pięknym, scenicznym ruchu? Chcesz nauczyć się nie tylko tańczyć, ale pięknie chodzić, układać stopy, poznać sekrety pięknych póz tanecznych, być elegancką, zmysłową i kobiecą w ruchu?
Te zajęcia kierujemy do Pań, które pragną zwrócić uwagę nie tylko na kroki taneczne, ale przede wszystkim na to, jak je dobrze wykonać. Burleska to przede wszystkim performance, budowanie własnej Osobowości Scenicznej i piękna prezentacja walorów własnego ciała.
Jeśli brakuje Ci pewności siebie, koniecznie spróbuj tych zajęć! Jeśli chcesz lepiej prezentować się nie tylko na parkiecie tanecznym, ale i w życiu, to zajęcia dla Ciebie!

Letnia Szkoła Burleski otwiera swoje drzwi i zaprasza Cię do świata zmysłów ❤️

Kategorie
Bez kategorii

Tarab Experience

Jeśli tańczysz już chwilę belly dance i masz ochotę na posmakowanie klasyki w najlepszym dla tego stylu wydaniu, Tarab Experience to zajęcia dla Ciebie 🩵
🌟Pracujemy nad techniką.
🌟Uczymy się choreoografii.
🌟Ale przede wszystkim poznajemy jak tańczyć i czuć, bo Tarab związany jest mocno z emocjami i odczuwaniem muzyki.

🌟Wtorki 18:00 grupa dla średniozaawansowanych

Na zajęcia zaprasza Małgosia Zujewicz.

Kategorie
Bez kategorii

Karnawałowa Gala Taneczna

Serdecznie zapraszamy na pokazy taneczne w wykonaniu Kursantek i Kursantów Szkoły Tańca Al-Mara.

W programie pokazy tańca orientalnego, burleski, bachaty i wielu innych odsłon tanecznych.

20.01.2024
godzina 18:00
CKWZ
ul. Chociebuska 4-6

Kategorie
Bez kategorii

Projekt Sceniczny – Burleskowy Retro Szał

Burleskowy Retro Szał – Kabaret w klimacie Chat Noir.
Pióra, boa, koronki, gorsety plus szczypta wyobraźni równa się niezapomniany Projekt Sceniczny!
Zapraszamy na zajęcia z Burleski. Tym razem porwiemy Was w retro podróż, w samo serce paryskiej rewii ❤️
Burleska daje wolność, poczucie piękna, a sztuka uwodzenia połączona z tańcem powoduje prawdziwą eksplozje kobiecości!
Na zajęciach nauczycie się choreoografii, poznacie tajniki pięknego poruszania się i prezentacji. Popracujemy nad aspektem nie tylko ruchowym, ale również aktorskim. Ponieważ Burleska to performance, łączący w sobie wiele płaszczyzn artystycznych.
Projekt będzie miał swój finał podczas Tanecznej Gali w czerwcu 2024.

Poczuj się jak Artystka Bohemy!