Kursy tańca

Kursy tańca dla pań

Tradycyjny taniec brzucha
Nowoczesny taniec brzucha
Bachata solo
Body balet dla dorosłych
Broadway Jazz
Burleska
Salsa latino mix solo
Sexy dance
Wzmacnianie plus rozciąganie
Zumba

Kursy tańca dla par

Taniec użytkowy – Discofox
Taniec towarzyski
Rock and roll
Lindy hop & Swing
Salsa w parze
Tango argentyńskie

Kursy pierwszego tańca

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej zakochanej pary. W tych szczególnych chwilach chcemy Wam towarzyszyć i służyć pomocą w przygotowaniach. Na naszej stronie znajdziecie ofertę dotyczącą Pierwszego Tańca, Wieczorów Panieńskich oraz pokazów tańca i animacji na wesele.

Kursy tańca dla studentów

Kursy tańca dla studentów w bardzo atrakcyjnej cenie!

Dzięki naszej wyjątkowej ofercie będziecie mogli poczuć się prawdziwym królem i prawdziwą królową parkietu na każdym parkiecie we Wrocławiu. Podpieranie ściany przejdzie do lamusa. Zyskasz pewność siebie, dzięki której rozbłyśniesz na parkiecie.

Kursy tańca dla singli

Nie masz partnera?
Nic prostszego, aby mimo to zacząć tańczyć!

Nasza Szkoła jest miejscem spotkań wszystkich spragnionych tańca i towarzystwa innych ludzi, kochających taniec. Uruchamiamy specjalne zajęcia dla singli i już teraz zbieramy chętnych. Nie siedź w domu, spędź czas na miłej zabawie, w miłym towarzystwie!

Kursy tańca dla seniorów

Szkoła tańca Al-Mara przygotowała specjalną ofertę dla seniorów. Ruch to zdrowie, taniec daje radość i pozwala miło spędzić czas. Dlatego otworzyliśmy kursy tańca dla osób dojrzałych.

Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby każdy mógł w nich uczestniczyć. Nie trzeba posiadać żadnych nadzwyczajnych umiejętności ani żadnego doświadczenia tanecznego. Zajęcia taneczne pozwalają polepszyć formę fizyczną, przynoszą rozluźnienie i dodają energii. Są doskonałym sposobem na utrzymanie zwinności i mają dobroczynny wpływ na nastawienie psychiczne.

Kursy tańca on-line

Siedzisz w domu i się nudzisz? Zachowaj dobrą formę siedząc w domu!

Otwieramy platformę zajęć tanecznych prowadzonych on-line. Teraz możesz siedzieć w domu i nadal cieszyć się tańcem.

Kursy tańca dla dzieci