Pierwszy Taniec
Zajęcia Indywidualne

Marzysz o Pierwszym Tańcu, który zachwyci Twoich Gości? Chcesz wyglądać na parkiecie profesjonalnie, wyjątkowo, a jednocześnie naturalnie i lekko? Świetnie trafiłeś! Nasi Instruktorzy pomogą Ci w przygotowaniu wymarzonej choreografii! Zajęcia indywidualne to najbardziej komfortowy sposób nauki. Przynosi najlepsze i najszybsze efekty, ponieważ program zajęć dostosowany jest do potrzeb i możliwości tanecznych Nowożeńców. Instruktor może pomóc w doborze muzyki do Twojego tańca. Opracuje indywidualną choreografię pod wybraną piosenkę. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, chętnie realizujemy innowacyjne pomysły. Przy tej formie nauki, terminy dostosowane są pod możliwości czasowe przyszłych Par Młodych. Częstotliwość i ilość spotkań również zależy od Waszych potrzeb. Wśród tych wszystkich atutów oferujemy również atrakcyjne i konkurencyjne ceny zajęć indywidualnych.

Jak się ubrać na zajęcia?

Strój powinien być wygodny, niekrępujący ruchów. Obuwie zmienne, na początku może być sportowe. Panie mogą założyć delikatny obcas, jeśli czują się pewnie w butach na obcasie.

Po roztańczeniu proponujemy trenować w obuwiu ślubnym, z kołem, w długiej sukni lub spódnicy, w marynarce.

Ile kosztują zajęcia indywidualne?

Koszt pojedynczej lekcji indywidualnej to 160 zł od pary za godzinę zegarową.

Przy jednorazowym wykupie pakietu pięciu lekcji indywidualnych koszt pojedynczych zajęć wynosi 150 zł, czyli łącznie 750 zł od pary. Nie rozbijamy pakietu na raty.

SUPER RABAT!!! Przy jednorazowym wykupie pakietu dziesięciu lekcji indywidualnych koszt pojedynczych zajęć wynosi 145 zł, czyli łącznie 1450 zł od pary. Nie rozbijamy pakietu na raty. NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU!!!

Wymagamy opłaty na nasze konto przed pierwszą lekcją. Przy nieopłaconych lekcjach rezerwacja terminu zajęć indywidualnych wygasa.

Opłata rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe i indywidualne (przelewem, bądź w siedzibie szkoły w godz. 16:30-21:00) wymagana jest w ciągu 1 dnia roboczego po dokonaniu rezerwacji. Nieopłacone rezerwacje przepadają.

Zapisz się

W treści wiadomości prosimy podać preferencje czasowe, w których mogą odbyć się zajęcia.

Podaj imię (wymagane)

Podaj nazwisko (wymagane)

Podaj numer telefonu (wymagane)

Podaj e-mail (wymagane)

Podaj imię współpartnera

Podaj nazwisko współpartnera

Podaj numer telefonu współpartnera

Podaj datę ślubu

Twoja wiadomość

Regulamin

Przed zapisem na kurs należy zapoznać się z naszym regulaminem.