Pokazy tańca

Organizujesz imprezę? Szukasz niebanalnego pomysłu na urozmaicenie bankietu, urodzin, wieczoru panieńskiego? Nic prostszego – zgłoś się do nas! Przygotujemy wyjątkowe, profesjonalne show o dowolnej tematyce. Od orientu przez przepiękne parkietowe prezentacje tańców standardowych, po szalone latynoamerykańskie rytmy, zwariowanego rock and roll’a, a nawet kankana czy burleskę.

Jeśli masz życzenie co do stylu, w jakim chcesz zobaczyć pokaz, chętnie wysłuchamy Twojego pomysłu i postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

Poza pokazem tanecznym, w każdym stylu możemy poprowadzić dla Waszych gości zabawę taneczną z nauką tańca na wesoło i wciągnąć gości do wspólnej zabawy.

Oferujemy pokazy tańca na najwyższym poziomie.

W naszym repertuarze:

Burleska

W wydaniu naszych tancerek nieco pikantna, zmysłowa, zabawna, w klimacie retro i nie tylko! Łączy w sobie magię tańca, kabaretu, musicalu i rewii showgirls. Burleska to intrygujące, gorące, niepowtarzalne i niezapomniane show!

Pokazy tańca orientalnego

Klasyczny egipski taniec brzucha, a także belly dance show z wykorzystaniem magicznych rekwizytów takich jak skrzydła Izis, jedwabne woale, fanveile, w wykonaniu tancerek o mistrzowskich tytułach na arenie międzynarodowej.

Tematyczne show w klimacie lat 20tych, 30tych, 50tych i 60tych

Szalone stylizacje, wyjątkowe choregrafie, dzięki którym zaplanowana impreza nabierze blasku i niepowtarzalności. Od szalonego charlestona i cancana po pin up girl show i rock’n’rolla.

Latynoamerykański Mix

Pokazy żeńsko – męskiej formacji w klimacie gorących tańców latynoamerykańskich. Samba, salsa, cha-cha-cha, jive. Dynamicznie, żywiołowo i energetycznie.

Stylowe tańce standardowe

W programie elegancki walc, żywy quickstep, fokstrot w wykonaniu mistrzowskich par tanecznych.

Tango Argentyńskie

Namiętna gra taneczno – aktorska, pełna pasji i pożądania.

Taneczno-aktorskie choreografie inspirowane hitami filmowymi.

Grease, Dirty Dancing, Gorączka Sobotniej Nocy, Chicago, Moulin Rouge, Upiór w Operze, Wielki Gatsby, a nawet Fred Flinston!:) Wszystkie te stylizacje w niezwykłych pokazach mogą zagościć na Twojej imprezie.

Nasza wyobraźnia nie zna ograniczeń, dlatego też stworzyliśmy już trzy spektakle taneczne, pełne tańca, radości, kolorowych kostiumów i niezwykłych choreografii:

  • spektakl orientalny Zahira Moja Miłość
  • taneczne burleskowe show Retro Tango
  • szaloną, taneczną interpretację musicalu Grease i kultowego filmu Dirty Dancing (spektakl Summer Love)