Taneczne harce na chacie

Aktualności » Taneczne harce na chacie

Nudzisz się w domu? Zapraszamy na taneczne szaleństwo dla całej rodziny. Chcemy porwać dzieci i rodziców do wspólnych animacji tanecznych.

Zapraszamy w sobotę 28.03.2020 o godz. 12:30 (bal przebierańców)

Transmisja na naszej stronie szkoły tańca 

https://www.facebook.com/SzkolaAlMara/

Jak polubisz naszą stronę, to z pewnością nie przegapisz transmisji.

 

WSPARCIE DLA SZKOŁY TAŃCA AL-MARA 

Al-Mara to przede wszystkim nasza pasja, ale również praca, z której utrzymujemy całą naszą rodzinę. Dodatkowa działalność to Teatr dla Dzieci, który również w tym okresie musieliśmy zawiesić. Zamknęliśmy Szkołę jako pierwsi we Wrocławiu, mając na uwadze to, z jaką duża ilością osób mamy styczność, a w domu jest małe dziecko i babcia, której nie mogliśmy zarazić. 

Wpadliśmy na pomysł prowadzenia zajęć w domu, każde spotkanie z nami to koszt 5 zł – bardzo chętnie prowadzilibyśmy te zajęcia nieodpłatnie, ale na ten moment to nasze jedyne źródło utrzymania. Więc chociaż dla dzieci i rodziców prowadzimy zajęcia nieodpłatne, tańczymy w trójkę:) Zainteresowanie zajęciami jest naprawdę duże i jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za każdą wpłatę! Niestety jest to za mało, byśmy mogli uzbierać na czynsz...Dochodzą nas głosy, że to 5 zł to za mało, a nam trudno jest wycenić naszą pracę on- line, nie chcemy też nikogo, w tych trudnych czasach, zmuszać do większych wpłat. Mamy zatem propozycję - znosimy opłaty za wszystkie zajęcia on-line - chcecie, korzystajcie ile możecie:) Dostęp do grup będzie dla wszystkich, a kto może, niech wpłaci nam ile uważa - dla nas każda wpłata się liczy... Bo przyszedł ten czas, kiedy z wielką pokorą musimy poprosić Was o pomoc. Mieliśmy w planach od maja zmienić lokalizację, zatem wszystkie nasze oszczędności przeznaczyliśmy na wpłatę kaucji za nowe miejsce. W obecnej sytuacji pewnie nie odzyskamy kaucji za lokal, w którym teraz prowadzimy zajęcia, bo zapewne pokryje ona chociaż część naszego długu...A nasz czynsz wynosi 16 tysięcy. Do tego mamy zatrudnionych pracowników, recepcje...

Wierzcie, jest nam ciężko prosić o pomoc, ale w tej sytuacji chowamy dumę do kieszeni i zwracamy się do Was z ogromną prośbą, jeśli macie możliwość – pomóżcie nam...

My w zamian za to damy z siebie wszystko, by zajęcia on-line były dla Was dobrą zabawą, nauką, oderwaniem od codzienności. 

Za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę, bardzo Wam dziękujemy...

I mamy nadzieję, już niedługo do zobaczenia na parkiecie Al-Mary:) 

Jesteśmy na rynku tanecznym od 2007 roku, przez ten czas bardzo się rozwinęliśmy, poznaliśmy mnóstwo fantastycznych osób, nie tylko uczymy tańczyć, robimy projektu teatralno-taneczne z naszymi Kursantami. I chcemy robić to dalej, nie mamy zamiaru się poddać!:) 

Małgosia i Andrzej

 

Konto Firmowe Szkoły:

ING Bank Śląski

93 1050 1575 1000 0090 6460 7428

 

Szkoła Tańca Al-Mara

ul. Ofiar Oświęcimskich 19

50-069 Wrocław

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również