Pokazy

Organizujesz imprezę? Szukasz niebanalnego pomysłu na urozmaicenie bankietu, urodzin, wieczoru panieńskiego? Nic prostszego – zgłoś się do nas! Przygotujemy wyjątkowe, profesjonalne show o dowolnej tematyce. Od orientu przez przepiękne parkietowe prezentacje tańców standardowych, po szalone latynoamerykańsie rytmy, zwariowanego rock and roll'a, a nawet kankana czy burleskę. 

Jeśli masz życzenie co do stylu, w jakim chcesz zobaczyć pokaz, chętnie wysłuchamy Twojego pomysłu i postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

Poza pokazem tanecznym, w każdym stylu możemy poprowadzić dla Waszych gości zabawę taneczną z nauką tańca na wesoło i wciągnąć gości do wspólnej zabawy.

Oferujemy pokazy tańca na najwyższym poziomie. 

W naszym repertuarze:

Burleska

W wydaniu naszych tancerek nieco pikantna, zmysłowa, zabawna, w klimacie retro i nie tylko! Łączy w sobie magię tańca, kabaretu, musicalu i rewii showgirls. Burleska to intrygujące, gorące, niepowtarzalne i niezapomniane show! 

Pokazy tańca orientalnego

Klasyczny egipski taniec brzucha, a także belly dance show z wykorzystaniem magicznych rekwizytów takich jak skrzydła Izis, jedwabne woale, fanveile, w wykonaniu tancerek o mistrzowskich tytułach na arenie międzynarodowej.

Tematyczne show w klimacie lat 20tych, 30tych, 50tych i 60tych

Szalone stylizacje, wyjątkowe choregrafie, dzięki którym zaplanowana impreza nabierze blasku i niepowtarzalności. Od szalonego charlestona i cancana po pin up girl show i rock'n'rolla.

Latynoamerykański Mix

Pokazy żeńsko - męskiej formacji w klimacie gorących tańców latynoamerykańskich. Samba, salsa, cha-cha-cha, jive. Dynamicznie, żywiołowo i energetycznie.

Stylowe tańce standardowe

W programie elegancki walc, żywy quickstep, fokstrot w wykonaniu mistrzowskich par tanecznych.

Tango Argentyńskie 

Namiętna gra taneczno - aktorska, pełna pasji i pożądania. 

Taneczno-aktorskie choreografie inspirowane hitami filmowymi.

Grease, Dirty Dancing, Gorączka Sobotniej Nocy, Chicago, Moulin Rouge, Upiór w Operze, Wielki Gatsby, a nawet Fred Flinston!:) Wszystkie te stylizacje w niezwykłych pokazach mogą zagościć na Twojej imprezie. 

Nasza wyobraźnia nie zna ograniczeń, dlatego też stworzyliśmy już trzy spektakle taneczne, pełne tańca, radości, kolorowych kostiumów i niezwykłych choreorafii:

- spektakl orientalny Zahira Moja Miłość

- taneczne burleskowe show Retro Tango

- szaloną, taneczną interpretację musicalu Grease i kultowego filmu Dirty Dancing (spektakl Summer Love)

Jeśli odtwarzacz nie działa, kliknij tutaj - w link bezpośpredni


Nasze doświadczenie sceniczne i taneczne zapewnią pokazy na najwyższym poziomie, a wrażenia magii pokazów na długo pozostaną w pamięci widzów... 


Jesteś zainteresowany? Napisz do nas! Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. 

pokazy@alegria.com.pl

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również