Instruktorzy

Małgorzata Zujewicz-Pawlak

Tancerka, choreograf, instruktor tańca orientalnego, bachaty, burleski, discofox, choreograf pierwszego tańca, założycielka Szkoły Tańca Al-Mara.

Doświadczenie taneczne i teatralne zdobywała na deskach teatru pantomimy, gdzie pod okiem reżyserskim i tanecznym Leszka Czarnoty, rozwijała swój warsztat (w dziedzinie baletu i tańca klasycznego)

Założycielka Teatru Galeria Osobowości, w którym wyreżyserowała kilka tanecznych Show (rewia orientalna Zahira Moja Miłość, burleskowe show – Retro Tango, Cafe Paris stylizowane na lata 20ste, Crime Story – Bang Bang Broadway, Rocko Baroko). Jest autorką większości choreografii w tych spektaklach.

Wiele lat temu zaraziła się miłością do tańca orientalnego, który do tej pory jest jej ogromną fascynacją. Nieprzerwanie kształci swoje umiejętności, rozwijając się na warsztatach krajowych i zagranicznych, u takich znakomitych tancerzy jak Jamilah, Elena Ramazanowa, Aleksiej Riaboszapka, Daria Mickiewicz, Beata i Horaco Cifuentes, Sadie, Didem, Mercedes Nieto.

Prowadzi formacje orientalną, Al-Mara, z którą występuje na terenie całej Polski. Z grupą wywalczyła dwa srebrne medale na Mistrzostwach Świata w 2012 r. w Libercu. Jako solistka zdobyła m.in. I miejsce na Summer Festiwal w Berlinie, jest również vicemistrzynią Polski w kategorii Oriental Show.

Bardzo chętnie współpracuje z Nowożeńcami, tworząc niezapomniane choreografie na Pierwszy Taniec. Realizuje najbardziej szalone pomysły Par, udowadniając swoją taneczną wyobraźnią i doskonałym warsztatem, że każdy Pierwszy Taniec może być wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Andrzej Pawlak-Zujewicz

Tancerz, choreograf, instruktor tańca towarzyskiego, discofoxa, salsy, lindy hop, rock and rolla, choreograf pierwszego tańca, właściciel Agencji Artystycznej Alegria.

Tancerz mistrzowskiej klasy tanecznej, specjalizuje się głównie w tańcu towarzyskim, który trenował pod okiem Anny i Wojciecha Jabczyńskich. W dorobku artystycznym posiada liczne tytuły zdobyte na arenie krajowej jak i międzynarodowej: Mistrzostwo Okręgu Wrocławskiego, Mistrzostwo Dolnego Śląska, II miejsce na Międzynarodowym Turnieju Tańca Polish Open w Sopocie, III miejsce na otwartych Mistrzostwach Czech oraz finałowe miejsca na Mistrzostwach Polski. Nadal stara się rozwijać w innych dziedzinach tanecznych, fascynuje go między innymi tango argentyńskie oraz lindy hop. Dobrze czuję się w stylach latynoamerykańskich, które wymagają od tancerza niezwykłej sprawności fizycznej ciała. Pasje taneczne realizuje na scenie, uczestnicząc w licznych pokazach, spektaklach i tworząc własne choreografie taneczne.
Andrzej jest niezwykle cierpliwym instruktorem, chwalą to zwłaszcza Nowożeńcy, którzy zgłaszając się z prośbą o choreografię, oczekują od instruktora dużo serdeczności i wyrozumiałości. We Wrocławiu wiedzie prym w ilości Par, z którymi miał przyjemność pracować. Jest mistrzem choreografii, które wywołują zachwyt na twarzach Gości, dba o każdy szczegół tańca.Wyróżnia go serdeczność, profesjonalizm i poczucie humoru, którym potrafi rozładować niejedno napięcie przedślubne 😉