Kategorie
Bez kategorii Zapisy na kursy tańca

Projekt Belly Dance
Tarab

Tarab oznacza uczucie. Zapraszamy na orientalną ucztę taneczną. W programie piękne pozy, interpretacja muzyki i tekstu, praca nad feelingiem i scenicznością. Na tych zajęciach każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. Zajęcia są otwarte dla wszystkich osób, które posiadają podstawy Tańca Brzucha.

Zbieramy zapisy na środę godz. 18:00 – start 22.06.2022

Kategorie
Bez kategorii Zapisy na kursy tańca

Projekt
Taneczny Letni Koktajl

Na upalne dni mamy dla Was prawdziwą, wybuchową, letnią mieszankę! Modern belly dance inspirowany tańcem Shakiry w fuzji z brazylijską sambą. Jeśli chcesz rozbujać swoje biodra, poczuć wolność, wiatr we włosach, a wszystko to przy gorących rytmach samby, wypij z nami nasz letni, taneczny koktajl.

ZAPISY
czwartek 17:00 – start 23.06.2022

Kategorie
Bez kategorii

Projekt
Move Your Hips

Nowy projekt taneczny inspirowany latynoskimi rytmami i ekspresyjnymi, magnetyzującymi biodrami Shakiry!

Jeśli chcesz nauczyć się porywającej choreografii opartej na krokach salsy oraz samby, a jednocześnie popracować nad kocimi ruchami i rozbujać swoje biodra, ten projekt jest dla Ciebie!

Premiera choreografii odbędzie się 11go czerwca podczas uroczystej Gali Tanecznej przygotowanej przez Instruktorki i Kursantki naszej Szkoły.
Dołącz do projektu!

ZAPISY
czwartek 17:00 – start 31.03.2022

Kategorie
Bez kategorii

Projekt
Welcome to Burlesque

„Pokaż trochę więcej
pokaż trochę mniej
dodaj trochę dymu
witamy w Burlesque…”

Jeśli marzysz o choreografii inspirowanej motywami z filmu „Burlesque”, koniecznie dołącz do naszego najnowszego projektu scenicznego💋

Przygotowaliśmy dwie choreografie, które będziemy realizować w poniedziałki i piątki (termin do wyboru).

Premiera choreografii odbędzie się 11. czerwca 2022 podczas
Gali Tanecznej „Move your hips”.

Zapraszamy do świata burleski!

ZAPISY
poniedziałek 20:15 – start 11.04.2022
piątek 18:30 – start 22.04.2022

Kategorie
pokazy tańca

Pin Up Show

Mocne czarne kreski, długie rzęsy, mocno pomalowane na czerwono usta i podwinięte grzywki – czyli pin up style.

Lubisz styl retro? Serdecznie zapraszamy na pokazy taneczne w klimacie pin up 💋 .

W programie prezentacje choreografii inspirowane latami 50 tymi i 60 tymi, a także mini koncert z piosenkami z tego okresu💄♥️

Sobota 09.04.2022 godzina 18:00
Szkoła Tańca Al-Mara
ul. Powstańców Śląskich 22
Wrocław

Bilety w cenie 25 zł do nabycia przy Recepcji Szkoły.
Liczba miejsc ograniczona.

Kategorie
Bez kategorii

Salsa w parach

Daj się porwać w taneczną podróż przy gorących rytmach kubańskiej salsy. Na kursie nauczysz się wielu widowiskowych figur, które będzie można wykorzystać na salsotekach i innych imprezach.

Nowa grupa w środę – 20:00-20:50 – start 05.01.2022

Zapisy przez formularz na stronie.
http://al-mara.pl/?page_id=8#salsapary

Kategorie
Bez kategorii

Projekt Bollywood

Jeśli marzysz o udziale w prawdziwym teledysku Bollywood, ten projekt jest właśnie dla Ciebie! Serdecznie zapraszamy do barwnego świata Indii! Na zajęciach poznamy kroki i kombinacje w tym stylu, które połączymy w wyjątkową choreografię. Projekt zostanie zwieńczony wspólnym występem i nagraniem teledysku. W projekcie wziąć udział może każdy, wtajemniczymy Cię bez problemu w choreografię! Nastaw się na świetną zabawę!

Taniec Bollywood – pełen, radości, pozytywnej energii, lekki i przyjemny dla oka – dla każdego staje się wspaniałą rozrywką i ucztą dla ciała i ducha. Urzeka swoją energią, gracją, dynamiką i niezwykłością. Bollywood pomaga wyrazić emocje jakie odczuwamy, radość, szczęście, ból, smutek… Jest zlepkiem wszelkich stylów tanecznych, od klasycznego indyjskiego Bharata Natyam, po hip hop, salsę oraz taniec nowoczesny.

Kategorie
Bez kategorii

Projekt She Wolf

Nowocześnie, drapieżnie i odważnie – tak tańczy Shakira i tak już niedługozaczniesz tańczyć Ty! Zapraszamy do udziału w projekcie “She wolf”, wktórym wcielimy się w wilczyce wprost z planu teledysku. Jeśli marzą Ci się kocie ruchy, dobra zabawa, jesteś odważna i otwarta –zapraszamy! Projekt zakończy się wspólnym pokazem całej grupy podczas jednej zimprez tanecznych, jakie organizuje Al-Mara

ZAPISY

czwartek 17:30 – start 13.01.2022

Kategorie
Bez kategorii

Burleska Projekt Pin Up

Mocne czarne kreski, długie rzęsy, mocno pomalowane na czerwono usta i podwinięte grzywki – czyli pin-up style.

Lubisz styl retro? Chciałabyś wyglądać i tańczyć jak gwiazda lat 50tych? Pin-Up Project to połącznie miłości do tańca i stylu retro.

Podczas tych zajęć nauczymy Cię choreografii charakterystycznych dla tego stylu. Będzie zmysłowo, soczyście i pikantnie.

Projekt zakończony zostanie występem na scenie w marcu 2022 roku. W projekcie wziąć udział może każda z Was, nie są potrzebne żadne umiejętności taneczne, najważniejsze, żeby się dobrze bawić i spróbować sowich sił w zupełnie nowej, scenicznej odsłonie! Czekamy właśnie na Ciebie!

ZAPISY

poniedziałek 20:15 – start 10.01.2022 piątek 18:30 – start 14.01.2022

Kategorie
Bez kategorii

Ekspresowy Kurs Tańca przed Sylwestrem

Zapraszamy serdecznie na specjalny ekspresowy kurs tańca przed sylwestrowy w super cenie. Dzięki nam będziesz królem i królową parkietu podczas szampańskiej zabawy sylwestrowej. Proponujemy intensywny dwugodzinny kurs we wtorek 28.12.2021 o godz. 18:00. Jest to oferta dla wszystkich tych, którzy kochają taniec i dobrą zabawę albo… chcieliby dopiero zacząć dobrze się bawić zamiast stać wtedy, kiedy wszyscy się bawią!

Cennik

Wejściówka zwykła – 45 zł od osoby.

Wejściówka z Kartą MultiSport Plus – 0 zł. Wymagana wsparta kaucji zwrotnej wysokości 20 zł.

Zapisy