aktualnosci
aktualnosci
aktualnosci

Kursy tańca w parze

Oferta » Kursy tańca w parze

 • Discofox - Taniec Użytkowy

  Niedługo wybierasz się na imprezę taneczną, a nie potrafisz tańczyć w parze?

  Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla Ciebie. Kurs tańca użytkowego (discofox) w Szkole Tańca Al-Mara sprawi, że zostaniesz królem (królową) parkietu na każdej imprezie (takiej jak wesele, dancing, Andrzejki, Sylwester, studniówka, bal okazjonalny, czy też impreza firmowa). Program kursu obejmuje szeroki wachlarz kroków i figur tanecznych, które można wykorzystać do każdego rodzaju muzyki. Partner pozna tajniki prawidłowego prowadzenia w tańcu, natomiast Partnerka nauczy się odczytywać sygnały, jakie Partner wysyła. Zajęcia prowadzone są w małych grupach przy muzyce, którą aktualnie można spotkać na różnego rodzaju imprezach tanecznych. Najlepsi instruktorzy i wyjątkowo opracowany program kursu to 100% gwarancja sukcesu na parkiecie.

 • Taniec towarzyski

  Chcesz tańczyć jak w "Tańcu z gwiazdami"?

  Sprawimy, że kolejna edycja programu będzie z Twoim udziałem ;-)

  Program kursu tańca towarzyskiego obejmuje szeroki wachlarz kroków i figur tanecznych, Podczas kursu poznasz tajniki tańców latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, jive) oraz tańców standardowych (walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep). Wyjątkowo opracowany program kursu to 100% gwarancja sukcesu na parkiecie.

 • Salsa

  Chcesz nauczyć się poruszać przy gorących latynoskich rytmach?

  Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla Ciebie. Kurs Salsy w Parach to idealne rozwiązanie. Program kursu salsy obejmuje szeroki wachlarz kroków i figur tanecznych. Podczas kursu poznasz tajniki prowadzenia w salsie. Wyjątkowo opracowany program kursu to 100% gwarancja sukcesu na każdej salsotece.

 • Bachata Dominicana / Bachata Sensual

  Bachata

  Taniec ten jest nieco wolniejszy i bardziej zmysłowy niż salsa, ale nie brakuje w nim smaczku i pikanterii.

  Tancerka wykorzystuje w nim walory swojego kobiecego ciała, jest pełna wdzięku i sexapealu, dobrze się bawi, a jednocześnie uwodzi...

  Na zajęciach naucie się Państwo podstawowych kroków, przejsc i kombinacji. A cwiczenia doprowadzą Was do niejednej choreografii tanecznej.

 • Rock'n'Roll

  Lubisz szybkie, skoczne i szalone rytmy?

  Rock and roll jest bardzo prostym tańcem w swej podstawowej wersji. Nie ma imprezy, na której nie zagrano by rock and rolla, dlatego wszyscy powinni go umieć, od najmłodszych do najstarszych. Jako taniec towarzyski w swojej formie zawiera charakterystyczne kopnięcia, czyli „kicki” wykonywane zarówno przez partnera, jak i partnerkę. Rock and roll pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i jest bardzo energetyzującym tańcem. Na poziomie zaawansowanym tancerze mogą wykonywać liczne kombinacje kroków i figur tworząc nawet kilkanaście wersji kroku podstawowego. W takim wydaniu taniec ten nie tylko poprawia kondycję fizyczną, ale wręcz pomaga zgubić zbędne kilogramy.

 • Lindy Hop & Swing

  Lubisz muzykę swingową i chcesz do niej nauczyć się tańczyć?

  Daj się porwać w taneczną podróż w czasie! Zwiedzimy dokładnie taneczną erę swingu. Poznając różne odmiany taneczne Lindy Hop i Charlestona.

 • Tango argentyńskie

  Tango argentyńskie

  Klasyczne tango argentyńskie charakteryzuje się bliskością partnerów, nie brakuje w nim improwizacji. Taniec wyraża często smutek lub zawod miłosny. Jeden z najwybitniejszych poetów tanga Enrique Santos Discepelo nazwał tango smutną myślą, którą się tańczy.

 • Zouk

  Zouk

  Zouk jest relatywnie nowym sensualnym tańcem pochodzącym z Brazylii. Narodził się w latach 80-tych ubiegłego wieku, gdy grupa wielbicieli lambady zaczęła eksperymentować z tańcem, urozmaicać i tworzyć nowe figury. Taniec charakteryzuje się płynnymi ruchami, zwolnieniami, prowadzeniem partnerek każdą częścią ciała, dużą ilością płynnych obrotów, ruchów głową i włosami partnerek, wygięciami i pochyleniami. Tancerze Zouka tańczą do rytmu przypominającego bicie serca. Posiada wiele stylów i interpretacji, przy czym w Polsce najbardziej rozpowszechnionym jest ten wywodzący się z Rio de Janeiro.

 • Kizomba

  Daj się porwać kizombie!

  Kizomba  narodziła się w Angoli około 1987-1988 roku. Jest połączeniem Semby (prekursora samby) wraz z muzyką Zouk z Karaibów Francuskich. Widać też w niej wpływy z innych krajów portugalskojęzycznych. Tańczy się ją w bliskim trzymaniu, w zmysłowy  sposób. Postawą nawiązuje do Tango ze względu na sztywną ramę i nieruchomy tors. Wyrzucanie nóg ma prawdopodobnie swoje podłoże w Sembie.

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również