Instruktorzy

 • malgosia.jpg

  Małgorzata Zujewicz-Pawlak

  Doświadczenie sceniczne i teatralne zdobyłam na deskach teatru pantomimy, z którym byłą związana w latach 2001-2004, gdzie pod czujnym okiem wspaniałego reżysera i pedagoga, Leszka Czarnoty,  rozwijałam swoje pasje teatralne i taneczne. Od kilku lat sama realizuję spektakle i widowiska, reżyserując i tworząc choreografie (rewia orientalna Zahira Moja Miłość, Retro Tango - Burleska Show, Summer Love, La Isla Bonita). Wiele lat temu „zaraziłam się” miłością do tańca orientalnego. Moja miłość przerodziła się w ogromną fascynację tym stylem, jestem mu wierna od 2003, nieprzerwanie kształcąc swoje umiejętności i rozwijając się na warsztatach krajowych i zagranicznych, m.in. u Camilii, Zainy, Jamilah, Suraiyi, Eleny Ramazanowej, Aleksieja Riaboszapki, Darii Mickiewicz, Beaty i Horaco Cifuentes, Sadie. Prowadzę grupę tańca orientalnego Al-Mara, z którą występuje na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Jestem również założycielką i choroegrafem nowoczesnej Formacji Tanecznej Show Art Dance. Kolejne pasje taneczne rozbudza we mnie moja druga połowa, to dzięki niemu rozwijam swoje umiejętności tańca w parze.

  Bardzo chętnie współpracuję z Nowożeńcami, tworząc choreografie na Pierwszy Taniec. Mogę realizować się w nich jako pasjonatka choreograf. Uwielbiam pracę twórczą z ludźmi. Tworzenie spektakli, niebanalnych choreografii i uczenie to mój żywioł, ponieważ mogę łączyć swoje dwie wielkie pasje - taniec i teatr. Ale moje serce bije w rytmie beledi i to taniec orientalny jest moją największą miłością.

  Moim największym osiągnięciem jest zdobycie z Al-Marą dwóch srebrnych medali na Mistrzostwach Świata w 2012 r. w Libercu w kategorii Oriental Show Grupa i Formacja.

   

   

 • andrzej.jpg

  Andrzej Pawlak-Zujewicz

  Specjalizuję się głównie w tańcu towarzyskim, który trenowałem pod okiem Anny i Wojciecha Jabczyńskich. Jestem tancerzem mistrzowskiej klasy tanecznej. W dorobku artystycznym posiadam liczne tytuły zdobyte na arenie krajowej jak i międzynarodowej: Mistrzostwo Okręgu Wrocławskiego, Mistrzostwo Dolnego Śląska, II miejsce na Międzynarodowym Turnieju Tańca Polish Open w Sopocie, III miejsce na otwartych Mistrzostwach Czech oraz finałowe miejsca na Mistrzostwach Polski. Obecnie jestem instruktorem tańca towarzyskiego, salsy i tańca ogólnoużytkowego (discofox' a). Staram się rozwijać w innych dziedzinach tanecznych, fascynuje mnie między innymi tango argentyńskie oraz lindy hop. Dobrze czuję się w stylach latynoamerykańskich, które wymagają od tancerza niezwykłej sprawności fizycznej ciała. Jestem związany z renomowanymi szkołami tańca we Wrocławiu. Swoje pasje taneczne realizuję na scenie, uczestnicząc w licznych pokazach i tworząc własne choreografie taneczne.

   

  Jestem niezwykle cierpliwy. Chwalą to zwłaszcza Nowożeńcy, którzy zgłaszając się z prośbą o choreografię, oczekują od instruktora dużo serdeczności i wyrozumiałości. Moje choreografie są starannie przemyślane, staram się dopasować je do charakteru osób, z którymi pracuję. Jest mi niezwykle miło, gdy Pierwszy Taniec wywołuje uśmiech na twarzach gości i sprawia radość Młodej Parze.

 • karolina_galinska.jpg

  Karolina Galińska

  Na co dzień rozwiązuje technologiczne zagwozdki na Politechnice Wrocławskiej. Po godzinach natomiast, z zamiłowaniem kucharzy i wyzwala ogromne pokłady energii w tańcu. Uwielbia żywiołowe, a zarazem zmysłowe choreografie latino i sexy dance. Jest bardzo aktywna, ale potrzebuje też chwili dla siebie, by po prostu poleniuchować z filiżanką dobrej kawy. Karolina jest tancerką formacji Show Art Dance, profesjonalnej grupy tanecznej działającej na terenie całej Polski. Ma w swoim dorobku taneczne role w spektaklach "Retro Tango" i "Summer Love".

 • katarzyna_zukowska.jpg

  Katarzyna Żukowska

  Moja przygoda z tańcem orientalnym rozpoczęła się w 2008 roku. Od tego czasu systematycznie uczęszczam na zajęcia oraz rozwijam swoje umiejętności na warsztatach z polskimi jak i zagranicznymi instruktorami. Tancerze, u których pobierałam lekcje tańca arabskiego to: Nadira (PL), Jasirah (PL), Eyyam (PL), Zaina (PL), Naima (PL), Sowillo (PL), Alaya Shirin (PL), Jamilah (PL), Camilia (PL), Dominika Suchecka (PL), Daila (CZ), Irina Kalitina (U), Aleksiej Raboshapka(U).

  W 2011 roku dołączyłam do Grupy Tańca Orientalnego Al-Mara, z którą występuję na scenach wrocławskich i ogólnopolskich.

  W 2012 roku zostałam laureatką I miejsca w kategorii klasyka na Pierwszym Konkursie Tańca Orientalnego ST Al-Mara.

  Na co dzień jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku filologia hiszpańska.

 • majaslusarczyk.jpg

  Maja Ślusarczyk

  Przygodę z tańcem zaczęła już w wieku 6 lat. Od 9 lat trenuje dancehall i twerk, ale jeden styl tańca to za mało, bo nie lubi nudy. Dlatego szkoli się w wielu stylach, takich jak: popping, hip-hop, house, pole dance, burleska, videoclip dance, waacking pod okiem wielu znanych instruktorów, aby móc czerpać inspiracje i urozmaicać choreografie. Brała udział w licznych pokazach tanecznych, konkursach, spektaklach i warsztatach. Jednak tym co lubi najbardziej to łączyć twerk z treningiem tworząc twerkout- wyciska siódme poty, rzeźbi sylwetkę i wieńczy zajęcia ciekawą choreografią. Marzenie na najbliższą przyszłość, to JAMAJKA i doszkolenie się u mistrzów dancehallu! 😀

 • gosiaprygon.jpg

  Małgorzata Prygoń

  Tancerka i dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego. 

  Moja kariera taneczna sięga juz ponad 20 lat, a sama instruktorska około 10. Swoja historie jako tancerka zaczęłam w wieku 6 lat i związałam się zawodowo z tańcem towarzyskim. Przez ponad 10 lat zebrałam na swoim koncie liczne tytuły m.in. wielokrotne Mistrzostwo Okręgu czy finały Mistrzostw Polski, oraz udziały wraz z sukcesami w najbardziej prestiżowych turniejach zarówno w Polsce jak i za granica. Ponad to miałam okazje wzięcia udziału w licznych warsztatach zagranicznych w rożnych technik tanecznych m.in. taniec towarzyski, nowoczesny, hip hop, house, latino.

  Moimi szkoleniowcami byli mi.n. Michał Malitowski, Sergey Surkov, Andy Lemond, Yanis Marshall, Michelle JERSEY Maniscalco, Michèle Assaf, Desmond Richardson, Enrico de Marco, Jeremy Lepine, Massimiliano De Cenzo. W ostatnim czasie wyjechałam na kilkuletni kontrakt taneczny do Włoch z Rewia taneczna Rising Stars Revue i w swoim repertuarze mieliśmy spektakle oraz występy łączące ze sobą różne techniki taneczne. Jednocześnie prowadziłam zajęcia: Taniec użytkowy, Latino, Aero Dance, High Heels Dance oraz Burlesque.

 • paulina_orlowska2.jpg

  Paulina Orłowska

  Moja przygoda z ruchem rozpoczęła się od treningów gimnastyki artystycznej oraz baletu, gdzie nabyłam podstawowych umiejętności tanecznych i gimnastycznych. Mam wiele pasji związanych z tańcem. Od kilku lat jestem związana z grupą tańca orientalnego Al-Mara. Biorę czynny udział w życiu zespołu, występując na wrocławskich scenach teatralnych i zdobywając wraz z zespołem liczne nagrody, m.in., podwójne wicemistrzostwo w kategorii klasyka i show na Mistrzostwach Świata i Europy w Libercu, Mistrzostwo Europy Wschodniej w Krakowie, podwójne mistrzostwo Polski w roku 2012 Jestem laureatką piątego miejsca na Mistrzostwach Świata i Europy w Libercu, w kategorii duet show. Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach tanecznych prowadzonych przez gwiazdy belly dance: Camilia, Jamilah, Zaina, Suraiya, Kasia Wronka, Samira oraz Sowillo.

   

  Doceniam tradycyjny taniec brzucha, jednak najbardziej interesuje mnie jego nowoczesna odsłona. Lubię tańczyć do współczesnej muzyki, używając klasycznych figur w nietypowych odmianach i połączeniach. Inspiruję się stylem Shakiry, najbardziej kojarzonej z tańcem brzucha artystki.

   

  Moją najnowszą taneczną pasją jest pole dance, czyli taniec na rurze, którym zajmuję się od kilku lat. Dzięki tym zajęciom pracuję nad sylwetką, wzmacniam mięśnie i rzeźbię figurę. Pole dance daje mi dużo radości i satysfakcji. W tym stylu tanecznym bardzo pomaga mi moje doświadczenie w dziedzinie gimnastyki artystycznej. Na moich zajęciach zmagać się będziecie Panie z figurami akrobatycznymi, będziemy pracować nad wzmocnieniem sylwetki i pokonaniem wielu barier.

 • monika_ozga.jpg

  Monika Ozga

  Skończyłam biotechnologię na Politechnice Wrocławskiej, ale tak naprawdę moją największą pasją jest taniec. Jest to dla mnie forma wyrażenia siebie. Z powodzeniem odnajduję się w różnych rodzajach tańca. Jestem zafascynowana burleską, ponieważ tak jak każda kobieta ma wiele twarzy. Ze słodkiej pin-up girl w jednej choreografii można przerodzić się w zmysłowego kociaka w drugiej;) Taniec bollywood natomiast jest dla mnie wyjątkowy ze względu na to, że daje dużo pozytywnej energii i łączy w sobie beztroskę, wdzięk i dynamikę. Ponadto jestem aktywną miłośniczką pole dance. Od niedawna próbuję swoich sił również w tańcu na kole (aerial hoop). Swoje umiejętności rozwijam także w grupie choreograficznej Show Art Dance.

 • kuba.jpg

  Jakub Stańczyk

  Moja przygoda z tańcem zaczęła się 16 lat temu i trwa po dziś dzień. Na początku taniec był dla mnie dobrą zabawa i formą spędzenia wolnego czasu. Później przerodziło się to w moją największą życiową pasje. Specjalizuję się w tańcu towarzyskim. Jestem finalistą wielu ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. W trakcie swojej kariery warsztat taneczny rozszerzałem dodatkowo o takie techniki tańca jak hip-hop, locking, house u znakomitego choreografa i trenera Filipa Ceszyka, a także taniec współczesny oraz salsę, którą szczególnie sobie upodobałem i wracam do niej w każdej możliwej chwili. W przyszłości planuje ubiegać się o certyfikat instruktora ZUMBA Fitness, która dodatkowa otworzyłaby moje horyzonty taneczne na nowe wartości w tańcu. Jest to niesamowita dawka zabawy, energii i ruchu dostępna dla każdego! Serdecznie zapraszam na zajęcia!

 • maja.jpg

  Maja Charatonik

  Nie znosząca nudy studentka budownictwa na Politechnice Wrocławskiej. Każdą wolną chwilę stara się spędzić na parkiecie. Przygodę z tańcem rozpoczęła jako 5-latka od lekcji tańca towarzyskiego i przez wiele lat kształciła się w tym kierunku. W 2013 roku postanowiła poszerzyć swoje horyzonty i rzuciła się w wir zmysłowej bachaty. Wkrótce zaczęła również bawić się burleską, kształcić technikę w tańcu jazzowym i szaleć w kubańskiej salsie. Ta różnorodność pozwala jej odnaleźć się niemalże w każdym tańcu co pokazuje w występach grupy Show Art Dance oraz w spektaklach tanecznych.

 • 5.jpg

  Łukasz Ożga

  Na co dzień trochę rozbiegany student Politechniki Wrocławskiej. Idealnym dopełnieniem każdego dnia jest mocny i uczciwy trening na sali . Taniec od pierwszych lat towarzyszył mi na każdym kroku. Przez pierwsze lata z bólem na twarzy mijały pierwsze treningi. Dzięki determinacji rodziców oraz trenera każda następna godzina była bardziej przyjemna i tak aż do dnia dzisiejszego. 

  Przyjmuje każde nowe taneczne wyzwanie lecz moją najmocniejszą stroną jest Taniec Towarzyski. 

  Posiadam licencję Instruktora Tańca Sportowego dzięki której poznałem istotę bycia trenerem oraz sposób przekazywania wiedzy. 

  Poza nauką tańca czynnie uczestniczę w Turniejach z najlepszymi parami w Polsce.

  Uważam ze nie ma ludzi których nie da się roztańczyć czego sam jestem dobrym przykładem.

 • annawrobel.jpg

  Anna Wróbel

  Jestem tancerką wielostylową (Salsa, Bachata, Merengue, Rueda de Casino, Tap Dance, Jazz, Modern, Klasyka). Jednak najbardziej odnajduje się w stylach Latino.

  Na scenie występuje już od 12 lat zdobywając między innymi takie tytuły jak:

  - Wicemistrzostwo Polski kat. Salsa Shine duety 16+ 2016 

  - Mistrzostwo Polski kat. Salsa w parach 12-15 w 2013 

  - Półfinał mistrzostwa świata kat. Latin solo

   12-15 w 2011

  - Mistrzostwo świata kat.Salsa w parach do lat 11 w 2008 

  - Mistrzostwo Polski kat. Salsa solo do lat 11 w 2009

  - Wicemistrzostwo Polski kat. Salsa pary do lat 11 w 2009 

  Jestem osobą  bardzo dynamiczną i energiczną, a przy tym ciepłą i uśmiechnięta .Na prowadzonych przeze mnie zajęciach skupiam się głównie na technice i precyzji nie zapominają przy tym o dobrej zabawie.

 • joannaolszanowska.jpg

  Joanna Olszanowska

  Położna, zawodowo związana z pracą z dziećmi. Miłośniczka kotów i czekolady. Tańcem orientalnym fascynuje się od ponad dziesięciu lat, szczególną sympatią darzę jego mroczniejszą odmianę - tribal. 

  Mam za sobą występy z wieloma wrocławskimi zespołami tańca orientalnego, występowałam mi.in. na Castle Party, Nocy Muzeów oraz spektaklach tanecznych Szkoły Tańca Al-Mara. 

  Uważam, że taniec brzucha można połączyć z każdym rodzajem muzyki o czym będzie można się przekonać na prowadzonych przeze mnie zajęciach.

 • alicja_charatonik.jpg

  Alicja Charatonik

  Wciąż zabiegana, pewna siebie lingwistka. Od szóstego roku życia, kiedy rodzice pchnęli ją na parkiet, w tańcu zakochana jest bezgranicznie. Wychowana przez taniec towarzyski lubi dać się poprowadzić w powłóczystym walcu czy w ognistej cha-chy. Teatralna burleska pozwala wyzwolić w niej zmysłowość, a salsa daje jej i innym w jej otoczeniu energetycznego kopa.

  Po godzinach spędzonych za korporacyjnym biurkiem z entuzjazmem wskakuje na parkiet i swoją pasją dzieli się z tymi, którzy dają porwać się gorącym rytmom. Od prawie dwóch lat związana jest ze Szkołą Tańca Al-Mara, gdzie jako tancerka zasila skład grupy Show Art Dance, a jako instruktorka, dając upust swojej fantazji, tworzy choreografie szyte na miarę swoich kursantów. Żaden styl jej nie straszny – taka z niej wojowniczka!

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również