Instruktorzy

 • malgosia.jpg

  Małgorzata Zujewicz-Pawlak

  Doświadczenie sceniczne i teatralne zdobyłam na deskach teatru pantomimy, z którym byłą związana w latach 2001-2004, gdzie pod czujnym okiem wspaniałego reżysera i pedagoga, Leszka Czarnoty,  rozwijałam swoje pasje teatralne i taneczne. Od kilku lat sama realizuję spektakle i widowiska, reżyserując i tworząc choreografie (rewia orientalna Zahira Moja Miłość, Retro Tango - Burleska Show, Summer Love, La Isla Bonita). Wiele lat temu „zaraziłam się” miłością do tańca orientalnego. Moja miłość przerodziła się w ogromną fascynację tym stylem, jestem mu wierna od 2003, nieprzerwanie kształcąc swoje umiejętności i rozwijając się na warsztatach krajowych i zagranicznych, m.in. u Camilii, Zainy, Jamilah, Suraiyi, Eleny Ramazanowej, Aleksieja Riaboszapki, Darii Mickiewicz, Beaty i Horaco Cifuentes, Sadie. Prowadzę grupę tańca orientalnego Al-Mara, z którą występuje na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Jestem również założycielką i choroegrafem nowoczesnej Formacji Tanecznej Show Art Dance. Kolejne pasje taneczne rozbudza we mnie moja druga połowa, to dzięki niemu rozwijam swoje umiejętności tańca w parze.

  Bardzo chętnie współpracuję z Nowożeńcami, tworząc choreografie na Pierwszy Taniec. Mogę realizować się w nich jako pasjonatka choreograf. Uwielbiam pracę twórczą z ludźmi. Tworzenie spektakli, niebanalnych choreografii i uczenie to mój żywioł, ponieważ mogę łączyć swoje dwie wielkie pasje - taniec i teatr. Ale moje serce bije w rytmie beledi i to taniec orientalny jest moją największą miłością.

  Moim największym osiągnięciem jest zdobycie z Al-Marą dwóch srebrnych medali na Mistrzostwach Świata w 2012 r. w Libercu w kategorii Oriental Show Grupa i Formacja.

   

   

 • andrzej.jpg

  Andrzej Pawlak-Zujewicz

  Specjalizuję się głównie w tańcu towarzyskim, który trenowałem pod okiem Anny i Wojciecha Jabczyńskich. Jestem tancerzem mistrzowskiej klasy tanecznej. W dorobku artystycznym posiadam liczne tytuły zdobyte na arenie krajowej jak i międzynarodowej: Mistrzostwo Okręgu Wrocławskiego, Mistrzostwo Dolnego Śląska, II miejsce na Międzynarodowym Turnieju Tańca Polish Open w Sopocie, III miejsce na otwartych Mistrzostwach Czech oraz finałowe miejsca na Mistrzostwach Polski. Obecnie jestem instruktorem tańca towarzyskiego, salsy i tańca ogólnoużytkowego (discofox' a). Staram się rozwijać w innych dziedzinach tanecznych, fascynuje mnie między innymi tango argentyńskie oraz lindy hop. Dobrze czuję się w stylach latynoamerykańskich, które wymagają od tancerza niezwykłej sprawności fizycznej ciała. Jestem związany z renomowanymi szkołami tańca we Wrocławiu. Swoje pasje taneczne realizuję na scenie, uczestnicząc w licznych pokazach i tworząc własne choreografie taneczne.

   

  Jestem niezwykle cierpliwy. Chwalą to zwłaszcza Nowożeńcy, którzy zgłaszając się z prośbą o choreografię, oczekują od instruktora dużo serdeczności i wyrozumiałości. Moje choreografie są starannie przemyślane, staram się dopasować je do charakteru osób, z którymi pracuję. Jest mi niezwykle miło, gdy Pierwszy Taniec wywołuje uśmiech na twarzach gości i sprawia radość Młodej Parze.

 • ania.jpg

  Anna Zagrobelna

  Początkowo moim zamiłowaniem był taniec towarzyski, ale dopiero taniec brzucha pozwolił mi wyzwolić swoje emocje. Od pierwszych zajęć jestem w nim zakochana, wciąż fascynuje mnie tak samo jak na początku. Odkrywam jego nowe oblicza, pracując nad nim i kształcąc się nadal. Tańcząc odczuwam niesamowitą energię, którą chcę się podzielić z innymi kobietami. Belly dance to świetny sposób na odkrycie siebie na nowo, nabrania pewności i nauki spoglądania na świat przez kolorowe barwy woalu...

   

  Moja przygoda z tańcem brzucha rozpoczęła się od zajęć z Małgorzatą Zujewicz sceniczną Yanarim. Uczestniczyłam w warsztatach między innymi u Elwiry Janitzki, Jasmin Mazloum, Zainy, Camilii, Jamilah, Yolandy z zespołu Zaghareet, Samiry (Anny Mendak), Kasi Wronki i Suraiyi. Na co dzień tańczę w zespole Al-Mara, z którym występuję na scenach wrocławskich i ogólnopolskich, zdobywając liczne tytuły na arenie ogólnopolskiej, międzynarodowej i światowej.

 • karolina_galinska.jpg

  Karolina Galińska

  Na co dzień rozwiązuje technologiczne zagwozdki na Politechnice Wrocławskiej. Po godzinach natomiast, z zamiłowaniem kucharzy i wyzwala ogromne pokłady energii w tańcu. Uwielbia żywiołowe, a zarazem zmysłowe choreografie latino i sexy dance. Jest bardzo aktywna, ale potrzebuje też chwili dla siebie, by po prostu poleniuchować z filiżanką dobrej kawy. Karolina jest tancerką formacji Show Art Dance, profesjonalnej grupy tanecznej działającej na terenie całej Polski. Ma w swoim dorobku taneczne role w spektaklach "Retro Tango" i "Summer Love".

 • katarzyna_zukowska.jpg

  Katarzyna Żukowska

  Moja przygoda z tańcem orientalnym rozpoczęła się w 2008 roku. Od tego czasu systematycznie uczęszczam na zajęcia oraz rozwijam swoje umiejętności na warsztatach z polskimi jak i zagranicznymi instruktorami. Tancerze, u których pobierałam lekcje tańca arabskiego to: Nadira (PL), Jasirah (PL), Eyyam (PL), Zaina (PL), Naima (PL), Sowillo (PL), Alaya Shirin (PL), Jamilah (PL), Camilia (PL), Dominika Suchecka (PL), Daila (CZ), Irina Kalitina (U), Aleksiej Raboshapka(U).

  W 2011 roku dołączyłam do Grupy Tańca Orientalnego Al-Mara, z którą występuję na scenach wrocławskich i ogólnopolskich.

  W 2012 roku zostałam laureatką I miejsca w kategorii klasyka na Pierwszym Konkursie Tańca Orientalnego ST Al-Mara.

  Na co dzień jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku filologia hiszpańska.

 • paulina_orlowska1.jpg

  Paulina Orłowska

  Moja przygoda z ruchem rozpoczęła się od treningów gimnastyki artystycznej oraz baletu, gdzie nabyłam podstawowych umiejętności tanecznych i gimnastycznych. Mam wiele pasji związanych z tańcem. Od kilku lat jestem związana z grupą tańca orientalnego Al-Mara. Biorę czynny udział w życiu zespołu, występując na wrocławskich scenach teatralnych i zdobywając wraz z zespołem liczne nagrody, m.in., podwójne wicemistrzostwo w kategorii klasyka i show na Mistrzostwach Świata i Europy w Libercu, Mistrzostwo Europy Wschodniej w Krakowie, podwójne mistrzostwo Polski w roku 2012 Jestem laureatką piątego miejsca na Mistrzostwach Świata i Europy w Libercu, w kategorii duet show. Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach tanecznych prowadzonych przez gwiazdy belly dance: Camilia, Jamilah, Zaina, Suraiya, Kasia Wronka, Samira oraz Sowillo.

   

  Doceniam tradycyjny taniec brzucha, jednak najbardziej interesuje mnie jego nowoczesna odsłona. Lubię tańczyć do współczesnej muzyki, używając klasycznych figur w nietypowych odmianach i połączeniach. Inspiruję się stylem Shakiry, najbardziej kojarzonej z tańcem brzucha artystki.

   

  Moją najnowszą taneczną pasją jest pole dance, czyli taniec na rurze, którym zajmuję się od kilku lat. Dzięki tym zajęciom pracuję nad sylwetką, wzmacniam mięśnie i rzeźbię figurę. Pole dance daje mi dużo radości i satysfakcji. W tym stylu tanecznym bardzo pomaga mi moje doświadczenie w dziedzinie gimnastyki artystycznej. Na moich zajęciach zmagać się będziecie Panie z figurami akrobatycznymi, będziemy pracować nad wzmocnieniem sylwetki i pokonaniem wielu barier.

 • marysia_siemieniec.jpg

  Marysia Siemieniec

  Naukę tańca towarzyskiego rozpoczęłam gdy miałam 10 lat. Odrazu poczułam, ze taniec stał się moją pasją. Osiągnęłam najwyższą klasę taneczną "S" w klasach standardowych oraz klasę "C" w tańcach latynoamerykanskich. Obecnie pracuję z dziećmi jako instruktorka i choreograf. Swoją pasją taneczną lubię zarażać również dorosłych. Spełniam się jako choreograf, przygotowując widowiskowe tańce dla nowożeńców. Interesuję się również aktorstwem i muzyką.

 • monika_ozga.jpg

  Monika Ozga

  Skończyłam biotechnologię na Politechnice Wrocławskiej, ale tak naprawdę moją największą pasją jest taniec. Jest to dla mnie forma wyrażenia siebie. Z powodzeniem odnajduję się w różnych rodzajach tańca. Jestem zafascynowana burleską, ponieważ tak jak każda kobieta ma wiele twarzy. Ze słodkiej pin-up girl w jednej choreografii można przerodzić się w zmysłowego kociaka w drugiej;) Taniec bollywood natomiast jest dla mnie wyjątkowy ze względu na to, że daje dużo pozytywnej energii i łączy w sobie beztroskę, wdzięk i dynamikę. Ponadto jestem aktywną miłośniczką pole dance. Od niedawna próbuję swoich sił również w tańcu na kole (aerial hoop). Swoje umiejętności rozwijam także w grupie choreograficznej Show Art Dance.

 • kuba.jpg

  Jakub Stańczyk

  Moja przygoda z tańcem zaczęła się 16 lat temu i trwa po dziś dzień. Na początku taniec był dla mnie dobrą zabawa i formą spędzenia wolnego czasu. Później przerodziło się to w moją największą życiową pasje. Specjalizuję się w tańcu towarzyskim. Jestem finalistą wielu ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. W trakcie swojej kariery warsztat taneczny rozszerzałem dodatkowo o takie techniki tańca jak hip-hop, locking, house u znakomitego choreografa i trenera Filipa Ceszyka, a także taniec współczesny oraz salsę, którą szczególnie sobie upodobałem i wracam do niej w każdej możliwej chwili. W przyszłości planuje ubiegać się o certyfikat instruktora ZUMBA Fitness, która dodatkowa otworzyłaby moje horyzonty taneczne na nowe wartości w tańcu. Jest to niesamowita dawka zabawy, energii i ruchu dostępna dla każdego! Serdecznie zapraszam na zajęcia!

 • maja.jpg

  Maja Charatonik

  Nie znosząca nudy studentka budownictwa na Politechnice Wrocławskiej. Każdą wolną chwilę stara się spędzić na parkiecie. Przygodę z tańcem rozpoczęła jako 5-latka od lekcji tańca towarzyskiego i przez wiele lat kształciła się w tym kierunku. W 2013 roku postanowiła poszerzyć swoje horyzonty i rzuciła się w wir zmysłowej bachaty. Wkrótce zaczęła również bawić się burleską, kształcić technikę w tańcu jazzowym i szaleć w kubańskiej salsie. Ta różnorodność pozwala jej odnaleźć się niemalże w każdym tańcu co pokazuje w występach grupy Show Art Dance oraz w spektaklach tanecznych.

 • alicja_charatonik.jpg

  Alicja Charatonik

  Wciąż zabiegana, pewna siebie lingwistka. Od szóstego roku życia, kiedy rodzice pchnęli ją na parkiet, w tańcu zakochana jest bezgranicznie. Wychowana przez taniec towarzyski lubi dać się poprowadzić w powłóczystym walcu czy w ognistej cha-chy. Teatralna burleska pozwala wyzwolić w niej zmysłowość, a salsa daje jej i innym w jej otoczeniu energetycznego kopa.

  Po godzinach spędzonych za korporacyjnym biurkiem z entuzjazmem wskakuje na parkiet i swoją pasją dzieli się z tymi, którzy dają porwać się gorącym rytmom. Od prawie dwóch lat związana jest ze Szkołą Tańca Al-Mara, gdzie jako tancerka zasila skład grupy Show Art Dance, a jako instruktorka, dając upust swojej fantazji, tworzy choreografie szyte na miarę swoich kursantów. Żaden styl jej nie straszny – taka z niej wojowniczka!

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również