Dominika Suchecka - warsztaty Orientalne i Tribal Fusion

Aktualności » Archiwum Wydarzeń » Dominika Suchecka - warsztaty Orientalne i Tribal Fusion

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z Dominiką Suchecką! 

 

Dominiki nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Jest to artystka wszechstronna, wspaniale prezentująca się zarówno w odsłonie belly dance, jak i tribal. Precyzyjna w ruchu, pełna gracji i wdzięku, wprowadzi Was w tajniki techniki tańca brzucha i tribalu. 

 

Ale gdyby ktoś nie wiedział, albo chciał się dowiedzieć czegoś więcej;)

Biogram:

Dominika Suchecka jest znaną warszawską instruktorką tańca orientalnego, oraz jedną z prekursorek stylu tribal fusion w Polsce. Realizuje swoją największa pasję jaką jest taniec występując solo i w licznych kolaboracjach z polskimi i zagranicznymi tancerkami. Od 2004 roku uczy tańca brzucha w Warszawie oraz na licznych warsztatach i festiwalach w Polsce i za granicą (Ryga 2012, Miami, Hannover, Berlin 2013, Kopenhaga 2014, Barcelona 2015). W roku 2011 Dominika ukończyła kurs instruktorski w Berlinie pod okiem Beaty i Choracio Cifuentes'ów. Jest również członkinią duetu tańca orientalnego i tribal fusion Bellycious który współtworzy z Kasią Wronką. W 2012 roku Dominika zdobyła pierwsze miejsca w konkursie na festiwalu Nova Orient w kategoriach Klasyczny Taniec Orientalny Professional i Tribal Fusion Professional, oraz pierwsze miejsca w kategoriach Oriental Solo Professional i Tribal Solo Professional na festwalu Oriental Fantasy 2012 w Berlinie. Zajęła również drugie miejsce w konkursie European Bellydancer of The Year 2012 w kategorii Raqs Sharki, na festiwalu Euro Raqs 2012. Dominika, aktywnie działa na rzecz promocji tańca orientalnego i tribalu w Warszawie i całej Polsce. W tym celu, od kilku lat współorganizuje z Agatą Zakrzewską cykliczną imprezę Tribla Hafla, która w 2015 roku doczekała się swojej festiwalowej edycji, kolejny raz podbijając serca polskiej jak i światowej społeczności skupionej wokół tańca tribal.

Obecnie regularnie podróżuje do Kairu, gdzie wzbogaca swój warsztat taneczny.

 

W1 17.11 piątek godzina 2O.OO - 22.OO 

Modern oriental - kombinacje

 

W2 18.11 sobota godzina 12.OO - 14.OO

Traveling obroty ręce i kombinacje w stylu modern tribal fusion

 

Cennik:

W1 lub W2 8O zł

W1 + W2 14O zł

 

Warsztaty odebądą się w Szkole Tańca Al-Mara, ul. Ofiar Oświęcimskich 19, I piętro, zapisy 668834550 lub mailowo szkola_al-mara@wp.pl

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również