Aktualności

 • KURSY TAŃCA ON-LINE

  Siedzisz w domu i się nudzisz? Zachowaj dobrą formę siedząc w domu!

  Otwieramy platformę zajęć tanecznych prowadzonych on-line. Teraz możesz siedzieć w domu i nadal cieszyć się tańcem.

  Dostęp do zajęć on-line umożliwiamy każdemu, a kto może, niech wpłac na konto szkoły, ile uważa - dla nas każda wpłata się liczy... W ten sposób staramy się nazbierać na czynsz na lokal, którym znajduje się nasza szkoła. Zajęcia zawiesiliśmy 11. marca 2020, niestety stałe płatności ponosimy nadal. Zwracamy się do Ciebie z serdeczną prośbą, pomóż nam uratować naszą pracę i pasję.

  Poniżej aktualny rozkład zajęć on-line znajdziesz w grafiku

 • Taneczne harce na chacie

  Nudzisz się w domu? Zapraszamy na taneczne szaleństwo dla całej rodziny. Chcemy porwać dzieci i rodziców do wspólnych animacji tanecznych.

  Zapraszamy w sobotę 28.03.2020 o godz. 12:30 (bal przebierańców)

  Transmisja na naszej stronie szkoły tańca 

  https://www.facebook.com/SzkolaAlMara/

  Jak polubisz naszą stronę, to z pewnością nie przegapisz transmisji.

   

  WSPARCIE DLA SZKOŁY TAŃCA AL-MARA 

  Al-Mara to przede wszystkim nasza pasja, ale również praca, z której utrzymujemy całą naszą rodzinę. Dodatkowa działalność to Teatr dla Dzieci, który również w tym okresie musieliśmy zawiesić. Zamknęliśmy Szkołę jako pierwsi we Wrocławiu, mając na uwadze to, z jaką duża ilością osób mamy styczność, a w domu jest małe dziecko i babcia, której nie mogliśmy zarazić. 

  Wpadliśmy na pomysł prowadzenia zajęć w domu, każde spotkanie z nami to koszt 5 zł – bardzo chętnie prowadzilibyśmy te zajęcia nieodpłatnie, ale na ten moment to nasze jedyne źródło utrzymania. Więc chociaż dla dzieci i rodziców prowadzimy zajęcia nieodpłatne, tańczymy w trójkę:) Zainteresowanie zajęciami jest naprawdę duże i jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za każdą wpłatę! Niestety jest to za mało, byśmy mogli uzbierać na czynsz...Dochodzą nas głosy, że to 5 zł to za mało, a nam trudno jest wycenić naszą pracę on- line, nie chcemy też nikogo, w tych trudnych czasach, zmuszać do większych wpłat. Mamy zatem propozycję - znosimy opłaty za wszystkie zajęcia on-line - chcecie, korzystajcie ile możecie:) Dostęp do grup będzie dla wszystkich, a kto może, niech wpłaci nam ile uważa - dla nas każda wpłata się liczy... Bo przyszedł ten czas, kiedy z wielką pokorą musimy poprosić Was o pomoc. Mieliśmy w planach od maja zmienić lokalizację, zatem wszystkie nasze oszczędności przeznaczyliśmy na wpłatę kaucji za nowe miejsce. W obecnej sytuacji pewnie nie odzyskamy kaucji za lokal, w którym teraz prowadzimy zajęcia, bo zapewne pokryje ona chociaż część naszego długu...A nasz czynsz wynosi 16 tysięcy. Do tego mamy zatrudnionych pracowników, recepcje...

  Wierzcie, jest nam ciężko prosić o pomoc, ale w tej sytuacji chowamy dumę do kieszeni i zwracamy się do Was z ogromną prośbą, jeśli macie możliwość – pomóżcie nam...

  My w zamian za to damy z siebie wszystko, by zajęcia on-line były dla Was dobrą zabawą, nauką, oderwaniem od codzienności. 

  Za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę, bardzo Wam dziękujemy...

  I mamy nadzieję, już niedługo do zobaczenia na parkiecie Al-Mary:) 

  Jesteśmy na rynku tanecznym od 2007 roku, przez ten czas bardzo się rozwinęliśmy, poznaliśmy mnóstwo fantastycznych osób, nie tylko uczymy tańczyć, robimy projektu teatralno-taneczne z naszymi Kursantami. I chcemy robić to dalej, nie mamy zamiaru się poddać!:) 

  Małgosia i Andrzej

   

  Konto Firmowe Szkoły:

  ING Bank Śląski

  93 1050 1575 1000 0090 6460 7428

   

  Szkoła Tańca Al-Mara

  ul. Ofiar Oświęcimskich 19

  50-069 Wrocław

 • Ważne informacje

  Od środy 11.03.2020 wszystkie zajęcia grupowe są zawieszone, aż do odwołania.

  Karnety przesuwają swoją datę ważności o ilość zajęć, które się nie odbyły.

  Bardzo nam przykro z powodu zaistaniałej sytuacji, ale uważamy, że powzięte środki ostrożności są konieczne.

 • Rocko Baroko - Taneczne Show

  Sobota 25.04.2020 g. 18:00, Sala Koncertowa Radia Wrocław

  Rocko Baroko - kolejna premiera z repertuaru Teatru Galeria Osobowości. Przepiękna, baśniowa historia, rodem z barokowego, królewskiego dworu, opowiedziana słowem, ruchem i tańcem.

  Historia trzech kobiet uwikłanych w niezwykłą historię o ogromnej matczynej miłości i o tym, do czego zdolna jest kochająca matka. Zdesperowana królowa, po doświadczeniu wielkiej straty, targana emocjami, decyduje się na radykalny krok... Tylko czy wszystko jest takie, na jakie wygląda? Czy jej szczęście będzie trwało już zawsze? Jak wśród królewskich intryg poradzi sobie młodziutka księżniczka?

  Tego wszystkiego dowiecie się już 25.04.2020, w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Zapraszamy serdecznie na jedyne w swoim rodzaju, niezwykłe, taneczne show, okraszone wdziękiem, tańcem, perłami i wachlarzami, przy tym jednocześnie z rockowym pazurem.

  Więcej informacji

 • Stretching - Wzmacnianie plus rozciąganie

  Wzmacnianie Plus Rozciąganie to kurs dla każdego kto pragnie wyrzeźbić swoją sylwetkę. Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

  Pierwsza część każdych zajęć to trening siłowy, wzmacniający całe ciało, z największym naciskiem na brzuch, plecy, uda i ramiona. Druga część to rozciąganie, które poprawia elastyczność ciała i zapobiega nadmiernemu rozrostowi mięśni. Skupiamy się na rozciągnięciu nóg, pleców oraz barków. Zajęcia są dedykowane dla osób trenujących różne style tańca oraz wszystkich zainteresowanych wzmocnieniem sylwetki.

  Więcej informacji

 • Kurs tańca użytkowego - Discofox

  Wybierasz się na imprezę, a nie potrafisz tańczyć w parze??? Kurs tańca użytkowego (discofox) sprawi, że zostaniesz królem (królową) parkietu na każdej imprezie tanecznej.

  Program kursu tańca użytkowego obejmuje szeroki wachlarz kroków i figur tanecznych, które można wykorzystać do każdego rodzaju muzyki. Partner pozna tajniki prawidłowego prowadzenia w tańcu, natomiast Partnerka nauczy się odczytywać sygnały, jakie Partner wysyła. Wyjątkowo opracowany program kursu to 100% gwarancja sukcesu na parkiecie.

  Więcej informacji

 • Belly Dance - Taniec Brzucha - Nowe zapisy

  Jeśli szukasz kursu tańca, który pozwoli Ci odkryć pokłady kobiecości, nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do Al-Mary, skorzystaj z kursu tańca brzucha!

  Więcej informacji

 • Kurs tańca towarzyskiego

  Chcesz tańczyć jak w "Tańcu z gwiazdami"??? Mamy dla Ciebie wyjątkowy kurs tańca towarzyskiego. Sprawimy, że kolejna edycja programu będzie z Twoim udziałem ;-)

  Program kursu tańca towarzyskiego obejmuje szeroki wachlarz kroków i figur tanecznych, Podczas kursu poznasz tajniki tańców latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, jive) oraz tańców standardowych (walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep). Wyjątkowo opracowany program kursu to 100% gwarancja sukcesu na parkiecie.

  Więcej informacji

 • Kurs pierwszego tańca - zajęcia grupowe

  Wszystkim Nowożeńcom polecamy zajęcia grupowe z walca wiedeńskiego. Program nauki obejmuje podstawowe kroki, figury, przejścia taneczne oraz naukę ceremonialnych zachowań partnerów przed i po pierwszym tańcu. Wszystkie kroki łączone są ze sobą w bloki taneczne, które można wykorzystać do choreografii na pierwszy taniec.

  Zajęcia prowadzone są w przyjaznej i wesołej atmosferze, co sprawia, że "cztery lewe nogi" zaczną błyszczeć na parkiecie.

  Z poznanych kroków Para Młoda może sama ułożyć swój indywidualny i niepowtarzalny pierwszy taniec, bądź zdać się na pomoc naszych świetnie wyszkolonych instruktorów, którzy podchodzą do każdej pary indywidualnie.

  Więcej informacji

 • Sexy dance

  Zajęcia sexy dance polecamy wszystkim Paniom, które chciałyby popracować nad sylwetką, a także obudzić drzemiący w każdej z nas wdzięk i seksapil. Kurs ten łączy w sobie różne style i odmiany, takie jak jazz, taniec brzucha, tańce latynoamerykańskie, dancehall…Dzięki temu każde zajęcia są inne i wyjątkowe. Od zmysłowych i wolnych, do żywych, skocznych. Kurs jest przeznaczony dla Pań w każdym wieku.

  Więcej informacji

 • aniol.jpg

  Zatańcz wymarzony Pierwszy Taniec

  Jeśli w tym roku planujecie ślub, to nie zwlekajcie z przygotowaniami do pierwszego tańca. Podczas lekcji indywidualnych nasi instruktorzy pomogą Wam przygotować piękny i oryginalny taniec pod wymarzoną muzykę. Przeczytaj, co piszą pary, które mają za sobą pierwszy taniec na weselu.

   

  Polecamy również zajęcia grupowe dla Nowożeńców - kliknij tutaj

 • Archiwum Wydarzeń

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również