Aktualności

 • Bal Sylwestrowy 2018/19 we Wrocławiu

  Jeśli szukasz pomysłu, żeby spędzić Sylwestra 2018/19 w doborowym towarzystwie i przy najlepszej muzyce tanecznej - zapraszamy na wspaniały Bal Sylwestrowy w samym sercu Wrocławia! Zapewniamy szampańską atmosferę, najlepszą zabawę z pokazami tańca oraz animacjami tanecznymi, podczas których można zdobyć atrakcyjne nagrody (między innymi karnety na kurs tańca, lekcje indywidualne, warsztaty taneczne). 

  Więcej informacji

 • Pracownik obsługi recepcji poszukiwany

  Poszukujemy osób ze statusem studenta do obsługi recepcji. Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na maila: szkola_al-mara@wp.pl

 • Taneczna Impreza Andrzejkowa

  sobota 01.12.2018 godz. 20:00

  Serdecznie zapraszamy w sobotę 1. grudnia 2018 roku na gorącą taneczną imprezę andrzejkową do Sali Balowej Szkoły Tańca Al-Mara.

  W programie nauka tańca na wesoło, wróżby andrzejkowe i najlepsza muzyka taneczna. Rozpoczynamy imprezę o godzinie 20:00. Wjazd 20 zł od osoby.

  Więcej infromacji

 • Co się wydarzyło w Cafe Paris? - Show Taneczne

  Cafe Paris - miejsce spotkań, ploteczek, miłego spędzania czasu... W kawiarni pracują dwie urocze kelnerki Lily i Rose, które marzą o występach na deskach scen teatralnych.

  Kiedy do kawiarni przybywa znany i ceniony reżyser, kelnerki zgłaszają się na casting...W castingu startuje również Diva - bezlitosna szefowa miejscowego Gangu...

  Kto zdobędzie główną rolę? Czy Diva i jej Gang pokornie przyjmą wybór reżysera? Kto i dlaczego śledzi Divę i poczynania jej Gangu? Czy urocze Kelnerki mogą czuć się bezpieczne?

  Przygotowaliśmy dla Was najprawdziwszy taneczny kryminał osadzony w stylistyce lat 20-tych, 30-tych.

  W naszym spektaklu wystąpi około 50 osób! Będziemy tańczyć między innymi charlestona, lindy hop, electro swing. Będzie klimatycznie, wesoło, ale i groźnie! Będzie się działo!

  Więcej informacji

 • Kobiece Weekendy w Al-Marze - Wyjątkowe Warsztaty Taneczne

   
 • aniol.jpg

  Zatańcz wymarzony Pierwszy Taniec

  Jeśli w tym roku planujecie ślub, to nie zwlekajcie z przygotowaniami do pierwszego tańca. Podczas lekcji indywidualnych nasi instruktorzy pomogą Wam przygotować piękny i oryginalny taniec pod wymarzoną muzykę. Przeczytaj, co piszą pary, które mają za sobą pierwszy taniec na weselu.

   

  Polecamy również zajęcia grupowe dla Nowożeńców - kliknij tutaj

 • TwerkOUT & Dancehall

  TwerkOUT & Dancehall to zajęcia tylko dla odważnych!

  Jeśli jesteś gotowa spocić się, zmęczyć, spalić trochę kilogramów i nauczyć się twerkować to dobrze trafiłaś. Zajęcia rozpoczną się od żywiołowej rozgrzewki, ćwiczeń na pośladki, brzuch i uda. Następnie co tydzień poznasz inne „tajniki” twerka, ale i elementy dancehallu, aby później nabytą wiedzę i umiejętności zamienić w choreografię.

  Więcej informacji

 • Ruszyły zapisy na nowy sezon taneczny

 • Belly Dance - Taniec Brzucha - Nowe zapisy

  Jeśli szukasz kursu tańca, który pozwoli Ci odkryć pokłady kobiecości, nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do Al-Mary, skorzystaj z kursu tańca brzucha!

  Więcej informacji

 • NOWOŚĆ! Kurs Lindy Hop & Swing od podstaw

  Lubisz muzykę swingową i chcesz do niej nauczyć się tańczyć? Zapraszamy na kurs Lindy Hop & Swing od podstaw. Zapisz się już teraz! 

  Więcej informacji

 • Taniec dla Singli - Nowe grupy

  Szkoła Tańca Al-Mara jest miejscem spotkań wszystkich spragnionych tańca i towarzystwa innych ludzi, kochających taniec. Nie masz partnera? Nic prostszego, aby mimo to zacząć tańczyć! Uruchamiamy specjalne zajęcia dla singli i już teraz zbieramy chętnych. Nie siedź w domu, spędź czas na miłej zabawie, w miłym towarzystwie!

  Więcej informacji

 • Taniec użytkowy - Discofox - nowe grupy

  Niedługo wybierasz się na imprezę taneczną, a nie potrafisz tańczyć w parze?

  Kurs tańca użytkowego (discofox) w Szkole Tańca Al-Mara sprawi, że zostaniesz królem (królową) parkietu na każdej imprezie (takiej jak wesele, dancing, Andrzejki, Sylwester, studniówka, bal okazjonalny, czy też impreza firmowa).

  Więcej informacji

 • Salsa dla par - nowe grupy

  Dajcie się porawać gorącym latynoamerykańskim rytmom. Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla Ciebie. Kurs Salsy w Parach to idealne rozwiązanie. Program kursu salsy obejmuje szeroki wachlarz kroków i figur tanecznych. Podczas kursu poznasz tajniki prowadzenia w salsie. Wyjątkowo opracowany program kursu to 100% gwarancja sukcesu na każdej salsotece.

  Więcej informacji

 • Zapraszamy na kurs tańca - Nowy grafik na nowy sezon taneczny

 • Archiwum Wydarzeń

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również