Aktualności

 • Dum Taka Taka Taka - Drum Solo - Warsztaty

  Gorące orientalne rytmy? To musi być Drum Solo czyli taniec do orientalnych bębnów. Izolacje, praca nad koordynacją ciała, rytmika - wszystko to czeka Cię właśnie na tych zajęciach!

  Warsztat ma poziom open. Każdy znajdzie na nim coś dla siebie. Jeśli kochasz taniec brzucha, chcesz podszkolic swoją technikę, popracować nad izolacją, poznać ciekawe triki - zapraszamy!

  Więcej informacji

 • Gorący Latynoski Mix na Lato

  Latynoskich rytmów i szaleństw nigdy dosyć! Dlatego z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na letnią przygode z salsą i bachatą:)

  Nie musisz mieć partnera, tańczymy solo! Nie musisz mieć doświadczenia, rozkręcimy Cię już pierwszego dnia!

  Więcej informacji

 • Zaszalej na parkiecie z Mają. Twerk & Street Dance

  Jeśli jesteś gotowa spocić się, zmęczyć, spalić trochę kilogramów, świetnie się przy tym bawiąc, to dobrze trafiłaś! Zajęcia rozpoczną się od żywiołowej rozgrzewki, ćwiczeń na pośladki, brzuch i uda. Następnie codziennie poznasz inne „tajniki” twerka, Street Dance, ale i elementy dancehallu, aby później nabytą wiedzę i umiejętności zamienić w najbardziej gorącą choreografie tego lata!

  Więcej informacji

 • Super Kurs Tańca Użytkowego

 • Taniec użytkowy - Discofox - nowe grupy

  Niedługo wybierasz się na imprezę taneczną, a nie potrafisz tańczyć w parze?

  Kurs tańca użytkowego (discofox) w Szkole Tańca Al-Mara sprawi, że zostaniesz królem (królową) parkietu na każdej imprezie (takiej jak wesele, dancing, Andrzejki, Sylwester, studniówka, bal okazjonalny, czy też impreza firmowa).

  Więcej informacji

 • aniol.jpg

  Zatańcz wymarzony Pierwszy Taniec

  Jeśli w tym roku planujecie ślub, to nie zwlekajcie z przygotowaniami do pierwszego tańca. Podczas lekcji indywidualnych nasi instruktorzy pomogą Wam przygotować piękny i oryginalny taniec pod wymarzoną muzykę. Przeczytaj, co piszą pary, które mają za sobą pierwszy taniec na weselu.

   

  Polecamy również zajęcia grupowe dla Nowożeńców - kliknij tutaj

 • Ruszyły zapisy na nowy sezon taneczny

 • Belly Dance - Taniec Brzucha - Nowe zapisy

  Jeśli szukasz kursu tańca, który pozwoli Ci odkryć pokłady kobiecości, nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do Al-Mary, skorzystaj z kursu tańca brzucha!

  Więcej informacji

 • Archiwum Wydarzeń

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również