Aktualności

 • Warsztaty Tańca Brzucha z Fanveilem

  Serdecznie zapraszamy na warsztaty Tańca Brzucha z wykorzystaniem Fanveili. Rekwizyty to nieodłączna częścią orientalnego show, dzięki nim taniec nabiera zupełnie nowego wymiaru. Warto poznać technikę pracy z rekwizytem, dlatego też serdecznie polecamy warsztaty w Al-Marze. Fanveil to połączenie wachlarza i woalu, rekwizyt typowy dla belly dance. Warsztat przeznaczony jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania. W programie technika pracy z fanveilem, kombinacje taneczne do wykorzystania na parkiecie, naula płynnego prowadzenia rekwizytu.

  Więcej informacji

 • Stretching - Wzmacnianie plus rozciąganie

  Wzmacnianie Plus Rozciąganie to kurs dla każdego kto pragnie wyrzeźbić swoją sylwetkę. Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

  Pierwsza część każdych zajęć to trening siłowy, wzmacniający całe ciało, z największym naciskiem na brzuch, plecy, uda i ramiona. Druga część to rozciąganie, które poprawia elastyczność ciała i zapobiega nadmiernemu rozrostowi mięśni. Skupiamy się na rozciągnięciu nóg, pleców oraz barków. Zajęcia są dedykowane dla osób trenujących różne style tańca oraz wszystkich zainteresowanych wzmocnieniem sylwetki.

  Więcej informacji

 • Kurs tańca użytkowego - Discofox

  Wybierasz się na imprezę, a nie potrafisz tańczyć w parze??? Kurs tańca użytkowego (discofox) sprawi, że zostaniesz królem (królową) parkietu na każdej imprezie tanecznej.

  Program kursu tańca użytkowego obejmuje szeroki wachlarz kroków i figur tanecznych, które można wykorzystać do każdego rodzaju muzyki. Partner pozna tajniki prawidłowego prowadzenia w tańcu, natomiast Partnerka nauczy się odczytywać sygnały, jakie Partner wysyła. Wyjątkowo opracowany program kursu to 100% gwarancja sukcesu na parkiecie.

  Więcej informacji

 • Belly Dance - Taniec Brzucha - Nowe zapisy

  Jeśli szukasz kursu tańca, który pozwoli Ci odkryć pokłady kobiecości, nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do Al-Mary, skorzystaj z kursu tańca brzucha!

  Więcej informacji

 • Kurs tańca towarzyskiego

  Chcesz tańczyć jak w "Tańcu z gwiazdami"??? Mamy dla Ciebie wyjątkowy kurs tańca towarzyskiego. Sprawimy, że kolejna edycja programu będzie z Twoim udziałem ;-)

  Program kursu tańca towarzyskiego obejmuje szeroki wachlarz kroków i figur tanecznych, Podczas kursu poznasz tajniki tańców latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, jive) oraz tańców standardowych (walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep). Wyjątkowo opracowany program kursu to 100% gwarancja sukcesu na parkiecie.

  Więcej informacji

 • Kurs pierwszego tańca - zajęcia grupowe

  Wszystkim Nowożeńcom polecamy zajęcia grupowe z walca wiedeńskiego. Program nauki obejmuje podstawowe kroki, figury, przejścia taneczne oraz naukę ceremonialnych zachowań partnerów przed i po pierwszym tańcu. Wszystkie kroki łączone są ze sobą w bloki taneczne, które można wykorzystać do choreografii na pierwszy taniec.

  Zajęcia prowadzone są w przyjaznej i wesołej atmosferze, co sprawia, że "cztery lewe nogi" zaczną błyszczeć na parkiecie.

  Z poznanych kroków Para Młoda może sama ułożyć swój indywidualny i niepowtarzalny pierwszy taniec, bądź zdać się na pomoc naszych świetnie wyszkolonych instruktorów, którzy podchodzą do każdej pary indywidualnie.

  Więcej informacji

 • Sexy dance

  Zajęcia sexy dance polecamy wszystkim Paniom, które chciałyby popracować nad sylwetką, a także obudzić drzemiący w każdej z nas wdzięk i seksapil. Kurs ten łączy w sobie różne style i odmiany, takie jak jazz, taniec brzucha, tańce latynoamerykańskie, dancehall…Dzięki temu każde zajęcia są inne i wyjątkowe. Od zmysłowych i wolnych, do żywych, skocznych. Kurs jest przeznaczony dla Pań w każdym wieku.

  Więcej informacji

 • aniol.jpg

  Zatańcz wymarzony Pierwszy Taniec

  Jeśli w tym roku planujecie ślub, to nie zwlekajcie z przygotowaniami do pierwszego tańca. Podczas lekcji indywidualnych nasi instruktorzy pomogą Wam przygotować piękny i oryginalny taniec pod wymarzoną muzykę. Przeczytaj, co piszą pary, które mają za sobą pierwszy taniec na weselu.

   

  Polecamy również zajęcia grupowe dla Nowożeńców - kliknij tutaj

 • Archiwum Wydarzeń

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również