Wielki Jubileusz Grupy Tańca Orientalnego Al-Mara

Aktualności » Archiwum Wydarzeń » Wielki Jubileusz Grupy Tańca Orientalnego Al-Mara

Pokazy Tańca Orientalnego w barwnych, baśniowych odsłonach - to nasza specjalność! A ponieważ rok 2017 jest dziesiątym rokiem naszej pracy twórczej, z tej okazji zapraszamy Cię do naszego tanecznego świata.

Przez te 10 lat gościłyśmy na scenach w Polsce i za granicą, udało nam się wywalczyć prestiżowe tytuły na arenie międzynarodowej. Możemy pochwalić się Wicemistrzostwem Świata i Europy wywalczonym w 2012 roku w Libercu, wielokrotnym tytułem Mistrzyń Europy Wschodniej, nagrodami wywalczonymi na Festiwalu w Berlinie, wielokrotnymi tytułami Mistrzyń Polski. 

 

Łączy nas pasja, zaangażowanie i miłość do tańca. Owocami naszej pracy jest spektakl orientalny Zahira Moja Miłość, Widowisko Orientalne Noc Orientu, liczne pokazy między innymi na scenie letniej Teatru Lalek we Wrocławiu czy też podczas Orientalnego Koktajlu na scenie Bemowo w Warszawie. 

 

Z okazji naszego Wielkiego Jubileuszu przygotowujemy Orientalne Widowisko, na które zapraszamy serdecznie 3go czerwca do Sali Koncertowej Radia Wrocław. Obiecujemy niezapomniane wrażenia z krainy orientu. Będzie barwnie, różnorodnie, eterycznie, ale i zabawnie.

 

Do naszego składu, a jest nas obecnie czternaście, zaprosiłyśmy grupy taneczne działające przy Szkole Tańca Al-Mara. Zobaczycie Bashimah, Hediye, Intisar, Lilyas.

Zatem sceną zawładnie naprawdę spora liczba kobiet! Nie zabraknie i mężczyzn.

 

W programie:

taniec orientalny w odsłonie klasycznej

bollywood

tribal

folklor arabski

liczne fuzje z przepieknymi rekwizytami

fuzje z przymrużeniem oka

 

Jubileusz poprowadzą Anna Szczepańska i Tomasz Kocowski.

 

 

Koncert Galowy grupy Tańca Orientalnego Al-Mara 

03.06.2017 Sala Koncertowa Radia Wrocław godzina 18:00.

 

Bilety w cenie 25 zł do kupienia w Szkole Tańca Al-Mara, ul. Ofiar Oświęcimskich 19, I piętro

 

Witamy Sponsora, firmę Benefit System SA. Firma ta od kilkunastu lat wspiera aktywny i zdrowy tryb życia pracowników firm i instytucji, motywuje ich do działania!

 Za wsparcie dziękujemy Natalii Miszczyszyn, organizującej warsztaty malarstwa Verdic ART. O twórczości i pracy, można poczytać na jej stronie www.namalujserca.pl

Witamy kolejnego  sponsora naszej gali: Charatonik Akademy, szkoła języka angielskiego i niemieckiego na krzykach. Link: www.academy.charatonik.com

Kolejny sponsor, TRENER PERSONALNY GRZEGORZ KWAŚNIEWSKI, który o sobie pisze tak: Na pierwszym miejscu stawiam Twoje cele, które chcesz osiągnąć. Moim zadaniem jest wesprzeć Cię wiedzą i doświadczeniem, zagrzać do walki oraz dostarczyć Ci narzędzia do pracy. Zapraszamy na treningi do trenera personalnego Grzegorza Kwaśniewskiego. www.gktrener.pl

Kwiaty dostarczyła Kwiaciarnia Graszka z ul. Hubskiej 69.

Kolejny nasz sponsor to perfumeria Douglas z Galerii Dominikańskiej. http://douglas.pl

 Fotorelację przygotuje dla nas kolejny ze sponsorów - http://jjkonopczak.pl
Dzięki fotografii jesteśmy w stanie uchwycić te niezapomniane i ulotne chwile.
Fotografia to emocje i uczucia, które możemy utrwalić w tym jakże ważnym momencie.

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również