aktualnosci
aktualnosci
aktualnosci

Wieczorki taneczne

Oferta » Wieczorki taneczne

Taniec jest fantastyczną formą zabawy i aktywnego spędzania wolnego czasu. Oprócz regularnych zajęć grupowych oferujemy Państwu możliwość trenowania i wykorzystywania nabytych umiejętności podczas tematycznych Wieczorków Tanecznych. W czasie imprezy tanecznej będziecie mogli Państwo zatańczyć różnorodne tańce towarzyskie, użytkowe i salsę.

Oferta jest skierowana do szerokiego grona osób - nie tylko dla kursantów naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy osoby uczęszczające do innych szkół tańca, które chcą cieszyć się poznanymi na kursie figurami tanecznymi, które na zwykłej dyskotece z powodu braku miejsca nie będzie można wykorzystać.

Osoby, które nie miały wcześniej kontaktu z tańcem będą mogły poznać podstawowe kroki różnych tańców, gdyż całą imprezę prowadzi instruktor tańca klasy mistrzowskiej.

Naszym głównym celem podczas Wieczorków Tanecznych jest przede wszystkim dobra zabawa, podczas której zapraszamy uczestników do grupowych, liniowych zabaw tanecznych w różnych rytmach.

Oferta imprez i wieczorków tanecznych jest również ciekawą propozycją dla wszystkich singli, które mają ochotę potańczyć, poznać wiele ciekawych osób, być może nawet drugą połowę. Taniec potrafi łączyć ludzi, dlatego nie można marnować cennego czasu, warto zapisać się na kurs tańca, poimprezować i zawrzeć nowe znajomości.

Wieczorki rozpoczynają się w soboty o 19:00 i trwają do 22:00 (godziny w zależności od daty mogą się zmieniać). Przy dużej ilości dobrze bawiących się osób impreza może zostać przedłużona. Podczas imprezy pozwalamy na wniesienie niewielkiej ilości alkoholu.

 

Wjazd - 15 zł od osobowy, dla naszych kursantów - 10 zł (za okazaniem karnetu).

 

Prosimy o wcześniejszą rezerwację

(+48) 66-88-34-550 lub (+48) 605-499-162

 

Szkoła Tańca Al-Mara

Rynek Wrocław, ul. Ofiar Oświęcimskich 19

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również