aktualnosci
aktualnosci
aktualnosci

Taniec Brzucha w Al-Marze

Oferta » Kursy tańca dla Pań » Taniec Brzucha w Al-Marze

Jeśli szukasz kursu tańca, który pozwoli Ci odkryć pokłady kobiecości, nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do Al-Mary, skorzystaj z kursu tańca brzucha!

 

Zajęcia przeznaczone są dla Pań w każdym wieku, świetnie wpływają na kręgosłup, pomagają w akceptacji niedoskonałości własnego ciała, wyzwalają prawdziwą kobiecość. W tańcu brzucha nie liczy się wiek ani tusza, liczą się chęci i pasja!

 

Al-Mara oferuje zajęcia w dwóch odmianach:

- klasyczny tradycyjny egispki taniec brzucha

- a także szaloną odmianę belly dance - nowoczesny taniec brzucha inspirowany stylem tanecznym Shakiry

 

Prowadzimy również zapisy do grup choreograficznych - jeśli marzy Ci się scena, pokazy przed liczną publicznością na deskach teatrów i centrów kultury, wyjazdy na konkursy, piękne stroje, praca nad choreografiami z wykorzystaniem rekwizytów - wszystko to czeka na Ciebie w grupie pokazowej! Al-Mara słynie z niezwykłych spektakli tanecznych, które od 2007 roku prezentuje na deskach scen - Ty również możesz stać się ich częścią!

  

Al-Mara to szkoła pełna pasji, pełna pięknych kobiet rozkochanych w tańcu brzucha. Zajęcia prowadzą wykształcone, utytułowane instruktorki, czołowe tancerki Mistrzowskiej Grupy Tańca Orientalnego Al-Mara, których doświadczenie sceniczne i instruktorskie zapewnią zajęcia na najwyższym poziomie!

 

Nie zastanawiaj się dłużej - dołącz do nas:)

 

Aktualne zapisy na Tradycyjny Taniec Brzucha - Zobacz grafik

Aktualne zapisy na Nowoczesny Taniec Brzucha - Zobacz grafik

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również