aktualnosci
aktualnosci
aktualnosci

Przedstawienia teatralne

Oferta » Przedstawienia teatralne

Al-Mara otwiera swoje podwoje dla spektakli teatralnych i kabaretów. Pod hasłem Teatralnia, chcemy weekendowo uczynić z naszej Szkoły najprawdziwszy teatr. Teatralnia to miejsce, w którym chcemy oglądać, tworzyć, pokazywać, wystawiać... Wszystko to, co z szeroko rozumianą formą teatralną związane, znajdzie u nas miejsce. Pasja, zaangażowanie i miłość do teatru - te cechy połączone z dużą dawką odwagi, szaleństwa i determinacji, zaprowadziły nas w to miejsce - dojrzeliśmy do założenia Teatralni.

Zapraszamy do współpracy wszystkich twórców. Jeśli zajmujesz się jakąkolwiek dziedziną sztuki, Teatralnia czeka właśnie na Ciebie! Piszesz wiersze? Współtworzysz spektakle teatralne? Masz swój zespół, śpiewasz? A może zajmujesz się fotografią, chciałbyś urządzić swój wernisaż lub rozbawić publiczność do łez pokazem kabaretowym? Tym wszystkim zajmuje się Teatralnia! Jeśli masz ochotę zaprezentować owoce swojej pracy szerszemu gronu publiczności, przyjdź do nas koniecznie.

Teatralnia to autorski projekt trójki przyjaciół – Anny Szczepańskiej, Małgorzaty Zujewicz - Pawlak oraz Tomasza Kocowskiego. Poprzednie sezony  zaowocowały już kilkoma spektaklami, nasza publiczność mogła zobaczyć ‘Nić’, ‘Rozgniecione Maliny’, rewię orientalną 'Zahira Moja Miłość', 'mOralność pAni dUlskiej AKT4', 'Tango', a także występ Kabaretu JakGdybyNigdyNic. Przed nami nowe projekty! 

Więcej informacji o Teatralni

Oto kilka z naszych spektakli:

 • Rewia Orientalna Zahira Moja Miłość

  Wyjątkowa rewia taneczna oparta na elementach różnych tańców orientalnych - ale głównie na arabskim tańcu brzucha. Opowiada o magicznych kobietach wschodu - o miłości, pasji i pożądaniu... Główną bohaterką jest Zahira - córka bogatego właściciela ziem, która czarownie tańczyła i tanecznie czarowała. Mówili o niej wieszczka... Na scenie towarzyszą jej przepiękne tancerki - taneczne czarodziejki, które wprawią w zachwyt każdego...

  Powiew orientu, dźwięk dalekich dzwonków, historia miłości, która zmienia życie... To spektakl, którego nie można przeoczyć! Wielobarwne widowisko, w którym wzięło udział ponad trzydziestu tancerzy cieszyło się ogromną popularnością.

 • Rewia Tango

  Wyjątkowa rewia taneczna, która łączy w sobie elementy tańca, muzyki i teatru. Nowatorska inscenizacja opowiada historię Roxanne, która zwabiona potrzebą łatwego zarobku trafia do Domu Różanej Rozkoszy. Jej aksamitne ciało sprawia, że w krótkim czasie staje się najbardziej pożądanym Kwiatem Ogrodu, detronizując poprzednią Królową, Karminową Suzette. Gdy pojawia się Dymitr i z wzajemnością zakochuje w Roxanne, Suzette postanawia go uwieść, by rozdzielając kochanków, zniszczyć życie Roxanne...

  Wrocławscy widzowie wielokrotnie mogli podziwiać spektakl na scenie wrocławskiego Pałacyku.

  Spektakl wrócił na scenę Pałacyku w roku 2009, w nowej aranżacji tanecznej i z nową, doskonalszą obsadą...

 • mOralność pAni dUlskiej akt 4

  Przekomiczna wersja Moralności Pani Dulskiej. Rzecz dzieje się w Dulszczynowie, w którym rządzi Aniela Dulska, znana sołtysina. Współczesne realia pokazują rodzinę Dulskich w zupełnie nowej odsłonie. Spektakl ten rozbawił niejednokrotnie publiczność do łez. Uroku i lekkości dodaje mu ścieżka muzyczna, bardzo starannie opracowana, muzyka bowiem zdaje się w tym spektaklu komentować to, co dzieje się na scenie.

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również