aktualnosci
aktualnosci
aktualnosci

Przedstawienia dla dzieci, Kinderbale

Oferta » Przedstawienia dla dzieci, Kinderbale

Szukacie Państwo niebanalnego przedstawienia dla dzieci łączącego elementy spektaklu wraz z animacją taneczną? Interesują Was warsztaty taneczne dla dzieci? 

Przedstawienia organizujemy w naszej Szkole, w samym centrum miasta przy wrocławskim Rynku. Dysponujemy piękną salą przeznaczoną na widowiska i warsztaty taneczne. Możemy również zawitać do Państwa szkoły, przedszkola.

Dla zorganizowanych grup prowadzimy zajęcia z dowolnej techniki tanecznej.

Wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do obejrzenia naszej Galerii z pracy z dziećmi.

Zdjęcia z animacji tanecznej przeprowadzonej w przedszkolu przy SP 118 we Wrocławiu

 • Animacje taneczne dla dzieci

  Nasze animacje cieszą się dużym zainteresowaniem. Spotkanie możemy zorganizować u nas w Szkola Tańca, bądź też odwiedzić Państwa w Waszej szkole, przedszkolu. Spotkanie obejmuje pokaz tańca z wykorzystaniem bajkowych, niezwykle widowiskowych rekwizytów do tańca, naukę tańca na wesoło, opowieść o historii tanecznych prezentacji. 

 • Spektakl interaktywny - Lampa Alladyna

  Dla przedszkoli i szkół przygotowaliśmy specjalną ofertę teatralno - taneczną, w ramach której dzieci będą mogły poznać postaci z baśni i nauczyć się przeróżnych kroków tanecznych. Nasze przedstawienie ma charakter aktywnej animacji, do której uczestnictwa zaprosimy dzieci.

  Na latający dywan zaprosi dzieci Dżin z Lampą Alladyna. Przez potarcie tajemniczej lampy, przed oczami dzieci pojawią się postaci z bajek w przepięknych tanecznych układach. Dzieci, poza wędrówką po Krainie Baśni, będą mogły wziąć czynny udział w animacji i nauczyć się podstawowych kroków tanecznych.

 • Organizacja przyjęć okolicznościowych

  Zrób niespodziankę swojemu dziecku z okazji urodzin! 

  Skorzystaj z naszej niebanalnej propozycji na zorganizowanie urodzin w Al-Marze!

  Proponujemy roztańczone przyjęcie urodzinowe z szaleństwami na parkiecie z naszymi instruktorami i animatorami.

  Impreza urodzinowa trwa 2 godziny, w tym oferujemy godzinną lekcję tańca na wesoło. Jest to aktywny czas spędzony pod opieką naszych instruktorów.

  Urodziny są dla dzieci od 5 do 14 lat. Możliwość indywidualnych ustaleń.

  Więcej informacji

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również