aktualnosci
aktualnosci
aktualnosci

Pierwszy Taniec dla Nowożeńców - Zajęcia Indywidualne

Oferta » Pierwszy Taniec dla Nowożeńców » Pierwszy Taniec dla Nowożeńców - Zajęcia Indywidualne

Szkoła Tańca Al-Mara przygotowała bogatą ofertę nauki pierwszego tańca dla Nowożeńców. Najczęściej wybierane przez przyszłe Młode Pary są zajęcia indywidualne. Jest to najbardziej komfortowy sposób nauki, który przynosi szybkie efekty, gdyż program zajęć dostosowany jest do potrzeb i możliwości ruchowych Nowożeńców. W razie potrzeby instruktor pomoże w doborze muzyki na pierwszy taniec i opracuje indywidualną choreografię pod nią. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, chętnie realizujemy innowacyjne pomysły. Przy tej formie nauki terminy dostosowane są pod możliwości czasowe przyszłych Par Młodych, jak również częstotliwość i ilość spotkań. Wśród tych wszystkich atutów oferujemy również atrakcyjne i konkurencyjne ceny zajęć indywidualnych.

 

Koszt pojedynczej lekcji indywidualnej to 90 zł od pary za godzinę zegarową.

 

Przy jednorazowym wykupie pakietu pięciu lekcji indywidualnych koszt pojedynczych zajęć wynosi 80 zł, czyli łącznie 400 zł od pary. Nie rozbijamy pakietu na raty.

 

Natomiast przy jednorazowym wykupie pakietu dziesięciu lekcji indywidualnych koszt pojedynczych zajęć wynosi 75 zł, czyli łącznie 750 zł od pary. Nie rozbijamy pakietu na raty.

 

SUPER RABAT!!! Przy wykupie jednorazowym pakietu piętnastu lekcji indywidualnych koszt pojedynczych zajęć wynosi jedyne 70 zł, czyli łącznie 1050 zł od pary. Nie rozbijamy pakietu na raty. Jest to NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU!!!

 

Wymagamy przedpłaty na nasze konto przed pierwszą lekcją - minimum za pojedynczą lekcję - 90 zł. Przy nieopłaconych lekcjach rezerwacja terminu zajęć indywidualnych wygasa.

 

Opłata rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe i indywidualne (przelewem, bądź w siedzibie szkoły w godz. 16:30-21:00) wymagana jest w ciągu 1 dnia roboczego po dokonaniu rezerwacji. Nieopłacone rezerwacje przepadają.

 

Zapraszamy również do Kącika Nowożeńców

kliknij tutaj, żeby wejść

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również