Paulina Orłowska

Instruktorzy » Paulina Orłowska

Moja przygoda z ruchem rozpoczęła się od treningów gimnastyki artystycznej oraz baletu, gdzie nabyłam podstawowych umiejętności tanecznych i gimnastycznych. Mam wiele pasji związanych z tańcem. Od kilku lat jestem związana z grupą tańca orientalnego Al-Mara. Biorę czynny udział w życiu zespołu, występując na wrocławskich scenach teatralnych i zdobywając wraz z zespołem liczne nagrody, m.in., podwójne wicemistrzostwo w kategorii klasyka i show na Mistrzostwach Świata i Europy w Libercu, Mistrzostwo Europy Wschodniej w Krakowie, podwójne mistrzostwo Polski w roku 2012 Jestem laureatką piątego miejsca na Mistrzostwach Świata i Europy w Libercu, w kategorii duet show. Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach tanecznych prowadzonych przez gwiazdy belly dance: Camilia, Jamilah, Zaina, Suraiya, Kasia Wronka, Samira oraz Sowillo.

 

Doceniam tradycyjny taniec brzucha, jednak najbardziej interesuje mnie jego nowoczesna odsłona. Lubię tańczyć do współczesnej muzyki, używając klasycznych figur w nietypowych odmianach i połączeniach. Inspiruję się stylem Shakiry, najbardziej kojarzonej z tańcem brzucha artystki.

 

Moją najnowszą taneczną pasją jest pole dance, czyli taniec na rurze, którym zajmuję się od kilku lat. Dzięki tym zajęciom pracuję nad sylwetką, wzmacniam mięśnie i rzeźbię figurę. Pole dance daje mi dużo radości i satysfakcji. W tym stylu tanecznym bardzo pomaga mi moje doświadczenie w dziedzinie gimnastyki artystycznej. Na moich zajęciach zmagać się będziecie Panie z figurami akrobatycznymi, będziemy pracować nad wzmocnieniem sylwetki i pokonaniem wielu barier.

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również