aktualnosci
aktualnosci
aktualnosci

Kursy tańca dla Pań

Oferta » Kursy tańca dla Pań

 • Taniec Brzucha w Al-Marze

 • Tradycyjny Taniec Brzucha - Belly Dance

  Tradycyjny Taniec Brzucha

  Jak głosi legenda - każda kobieta od urodzenia nosi w sobie taniec brzucha, niezależnie od tego, w jakim kraju się urodziła i jaki ma kolor skóry. W belly dance nie liczy się ani tusza, ani wiek - liczą się chęci. Tańczyć może każda z nas...

  Taniec arabski składa się z określonych figur i sekwencji ruchów. Na początku każda uczennica poznaje podstawowe ruchy bioder - ósemki, koła, shimmy. Zajęcia z tańca brzucha pozwalają wzmocnić mięśnie pośladków, brzucha i ud, a także popracować nad sylwetką i gracją.

 • Shakira Dance - Nowoczesny Taniec Brzucha

  Shakira Dance - Nowoczesny Taniec Brzucha

  Shakira Dance to taniec brzucha w nowoczesnej odsłonie. Są to zajęcia dla Pań, które chcą nauczyć się wykorzystywać elementy tańca brzucha i tańca nowoczesnego, by móc odnaleźć się na parkiecie przy każdego rodzaju muzyce. 

  Zajęcia inspirowane są teledyskami Shakiry i Beyonce. Prowadzone są do nowoczesnej muzyki.

 • Salsa Latino Mix

  Salsa Latino Mix Solo

  Obecnie najpopularniejsza forma zajęć tanecznych. Skupia się głównie na tańcach latynoamerykańskich takich, jak: Salsa, Bachata, Samba, Cha-Cha, Rumba i Jive. Kurs przeznaczony dla Pań, niepotrzebny jest tu partner. Samba jest bardzo przestrzenna, progresywna, sprężysta, skoczna i szybka. Rumba jest romantyczna i bardziej stateczna; jest tańcem całego ciała. Cha cha cha charakteryzuje się rytmiczną pracą nóg, ostrym zginaniem i prostowaniem kolan, obrotami i ruchami ciała akcentującymi rytm. Jive jest klasycznym tańcem jazzowym tańczonym w rytmie wolnym, średnim i szybkim. Zapraszamy panie, które chcą tańczyć jak gorące latynoski, rozruszać biodra, nabrać pewności siebie, a przede wszystkim dobrze się bawić...

 • Jazz

  Jazz

  Cechami charakterystycznymi dla tej techniki jest głównie rytm i policentryzm. Najważniejszym elementem tego tańca są izolacje ciała, czyli umiejętność niezależnego poruszania poszczególnymi częściami ciała. Taniec jazzowy pozwala na zdecydowanie większą możliwość improwizacji i wyrażania własnych emocji. Pozwala również na swobodniejszy dobór muzyki. Zajęcia nie będą ograniczały się do jednej formy tego stylu: od romantycznego i emocjonalnego lyrical jazzu, poprzez żywiołowe funky do scenicznego i kuszącego Broadway'u.

 • Bollywood

  Bollywood

  Taniec Bollywood - pełen, radości, pozytywnej energii, lekki i przyjemny dla oka - dla każdego staje się wspaniałą rozrywką i ucztą dla ciała i ducha. Urzeka swoją energią, gracją, dynamiką i niezwykłością. Bollywood pomaga wyrazić emocje jakie odczuwamy, radość, szczęście, ból, smutek... Jest zlepkiem wszelkich stylów tanecznych, od klasycznego indyjskiego Bharata Natyam, po hip hop, salsę oraz taniec nowoczesny.

 • Burleska

  Burleska

  Nieco pikantna, zmysłowa, zabawna, w klimacie retro i nie tylko! Burleska to technika tańca na pograniczu teatru i tańca, dla Pań, które chcą poczuć i odkryć zupełnie nowy, inny lepszy wymiar kobiecości. Kurs inspirowany stylistyką retro, musicalem, pin-up girls. Są to zajęcia dla Pań w każdym wieku, które pragną poruszać się i świetnie bawić. Naturalny instykt uwodzenia pomieszany z tańcem brzucha, tańcami latynoamerykańskimi, tańcem nowoczesnym i estradowym daje mieszankę wybuchową. Burleska to sztuka sugestii, niedopowiedzeń, zmysłowości i odrobiny nieprzyzwoitości.

 • Sexy Dance

  Sexy Dance

  Zajęcia sexy dance polecamy wszystkim Paniom, które chciałyby popracować nad sylwetką, a także obudzić drzemiący w każdej z nas wdzięk i seksapil.

  Kurs ten łączy w sobie różne style i odmiany, takie jak jazz, taniec brzucha, tańce latynoamerykańskie, dancehall…Dzięki temu każde zajęcia są inne i wyjątkowe. Od zmysłowych i wolnych, do żywych, skocznych. Kurs jest przeznaczony dla Pań w każdym wieku. Prosimy zabrać ze sobą wygodny strój i dobrze się bawić ucząc się kocich ruchów i zmysłowej choreografii.

 • Wzmacnianie Plus Rozciąganie

 • Tribal

  Tribal

  To drapieżna odmiana belly dance, przeznaczona dla wytrawnych koneserek tańca brzucha. Najlepiej znać podstawy tańca brzucha, zapisując się na ten kurs, a jeśli nie, to warto przygotować się na specyficzny charakter tego kursu tanecznego.

  Tribal powstał w odpowiedzi na przesłodzony styl belly dance. Jest to plemienny taniec kobiet.

 • Latino Fitness z elementami zumby/Latino Dance

  Latino Fitness

  Latino fitness to energetyczne połączenie żywiołowej muzyki gorących tańców latynoamerykańskich z elementami fitnessu. Dla pań poszukujących czegoś więcej niż klasycznu aerobik.

  Latino dance to dla ucha latynoamerykańskie rytmy, dla stóp mnóstwo tanecznych kombinacji. Oba kursy przeznaczone są dla Pań, które chcą popracować nad swoją kondycją, ukształtować piękną sylwetkę i zgubić zbędne kilogramy.

 • Taniec z krzesłem – Chair Dance

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również