Kinga i Mariusz

Oferta » Pierwszy Taniec dla Nowożeńców » Podziękowania - Referencje » Kinga i Mariusz

Pierwszy taniec weselny to jedna z niewielu spraw, które przynajmniej częściowo da się zaplanować i przećwiczyć przed ceremonią. Dlatego tak ważne jest aby dobrać szkołę tańca, która nie tylko pozwoli na bezstresową naukę, ale również pomoże odkryć miłość do tańca. To wszystko właśnie znaleźliśmy w szkole tańca Al-Mara i na zajęciach z p. Andrzejem.

 

Początki były trudne, ponieważ z walcem wiedeńskim, który wybraliśmy na nasz pierwszy taniec, styczność mieliśmy tylko oglądając "Taniec z gwiazdami". Oczekiwaliśmy pełnego figur, zróżnicowanego układu, który przykuje uwagę naszych gości. Pan Andrzej stanął na wysokości zadania układając nam choreografię, która nie tylko zachwyciła naszych gości, ale również orkiestrę i obsługę sali. Gratulacje przyjmowaliśmy jeszcze długo po weselu. Jedyne "nie" jakie zmuszeni byliśmy powiedzieć tego wieczoru dotyczyło "bisowania"...

 

Układ zapierał dech w piersiach nie tylko nam ale również naszym gościom. Wszystko udało się znakomicie. Dopiero na zdjęciach i na kasecie, którą oglądaliśmy po weselu widać było w całej okazałości jak perfekcyjnie przygotowany był układ i każda z figur. Cały ten efekt zawdzięczamy p. Andrzejowi i bardzo mu dziękujemy. Także dzięki niemu ten dzień stał się wyjątkowy i niezapomniany przez taniec, który również stał się wizytówką naszego wesela.

 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i patrząc z perspektywy czasu nie zmienilibyśmy niczego w naszym pierwszym tańcu. Wszystkim, którzy wahają się jaką szkołę tańca wybrać z czystym sumieniem polecamy Al-Marę. Nie będziecie żałować, a układ który przygotuje p. Andrzej przejdzie najśmielsze oczekiwania zarówno Wasze jak i Waszych gości. Życzymy powodzenia i wytrwałości w przygotowaniu. Gdy wszystko jest tak perfekcyjnie zaplanowane i wyćwiczone jak na zajęciach u p.Andrzeja nie może się nie udać.

 

Pozdrawiamy i polecamy

Kinga i Mariusz

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również