aktualnosci
aktualnosci
aktualnosci

Instruktorzy Pierwszego Tańca

Oferta » Pierwszy Taniec dla Nowożeńców » Instruktorzy Pierwszego Tańca

Zobacz, kto prowadzi zajęcia z pierwszego tańca dla przyszłych nowożeńców.

 • andrzej.jpg

  Andrzej Pawlak-Zujewicz

  Tańcem zajmuje się od dziecka, specjalizuje się głównie w tańcu towarzyskim, który trenował pod okiem Anny i Wojciecha Jabczyńskich. Jest tancerzem mistrzowskiej klasy tanecznej. W dorobku artystycznym posiada liczne tytuły zdobyte na arenie krajowej jak i międzynarodowej: Mistrzostwo Okręgu Wrocławskiego, Mistrzostwo Dolnego Śląska, II miejsce na Międzynarodowym Turnieju Tańca Polish Open w Sopocie, III miejsce na otwartych Mistrzostwach Czech oraz finałowe miejsca na Mistrzostwach Polski. Poza działalnością agencji jest instruktorem tańca towarzyskiego, salsy i tańca ogólnoużytkowego (discofox' a). Jako tancerz i choreograf stara się rozwijac w innych dziedzinach tanecznych. Poszukiwanie nowych stylów pchnęło Go w kierunku kultury orientu i tak oto pojawił się w jego życiu bollywood... Dobrze czuje się w stylach latynoamerykańskich, które wymagają od tancerza niezwykłej sprawności fizycznej ciała. Jest związany z renomowaną szkołą tańca we Wrocławiu (Szkoła Tańca Al-Mara). Swoje pasje taneczne realizuje na scenie, uczestnicząc w licznych pokazach i tworząc własne choreografie taneczne.

 • kuba.jpg

  Jakub Stańczyk

  Moja przygoda z tańcem zaczęła się 16 lat temu i trwa po dziś dzień. Na początku taniec był dla mnie dobrą zabawa i formą spędzenia wolnego czasu. Później przerodziło się to w moją największą życiową pasje. Specjalizuję się w tańcu towarzyskim. Jestem finalistą wielu ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. W trakcie swojej kariery warsztat taneczny rozszerzałem dodatkowo o takie techniki tańca jak hip-hop, locking, house u znakomitego choreografa i trenera Filipa Ceszyka, a także taniec współczesny oraz salsę, którą szczególnie sobie upodobałem i wracam do niej w każdej możliwej chwili. W przyszłości planuje ubiegać się o certyfikat instruktora ZUMBA Fitness, która dodatkowa otworzyła moje horyzonty taneczne na nowe wartości w tańcu. Jest to niesamowita dawka zabawy, energii i ruchu dostępna dla każdego! Serdecznie zapraszam na zajęcia!

 • asia.jpg

  Joanna Michalik

  Jestem pogodną, artystyczną duszą. Uwielbiam ludzi i pracę z nimi. Uczę z ogromnym zaangażowaniem i pasją, ponieważ praca z ludźmi daje mi wiele satysfakcji, samorealizacji i energii. Moją wielką miłością jest taniec – uwielbiam każdą formę ruchu. W Al-Marze prowadzę zajęcia Burleski i Sexi Dance, więc najbardziej kobiece style. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam od hip hopu. Przez lata poszukiwałam własnego stylu tanecznego. Próbowałam też jogi. Jestem absolwentką Liceum Plastycznego, między innymi dlatego zaczęłam szyć stroje do tańca, a ponieważ fascynuje mnie Egipt, stroje szyłam dla siebie, gdy uczęszczałam na zajęcia z tańca brzucha. Dzięki belly dance rozwinęłam swoją wrażliwość muzyczną i taneczną, odkryłam na nowo swoją kobiecość, nauczyłam się świadomości własnego ciała – wszystko to wykorzystuję teraz na własnych zajęciach. Największą przyjemność sprawia mi jednak rzeźbienie, mogę przedstawiać różne formy ruchu dzięki rzeźbom. Lubię też dzieci, zwierzęta oraz…motory!

  Na moich zajęciach nie zabraknie pozytywnej energii, dobrej zabawy, ciekawych choreografii i…niebanalnych pomysłów. Zapraszam na przygodę do Mojego Świata Tańca – do świata mojej wyobraźni!

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również