Archiwum Wydarzeń

Aktualności » Archiwum Wydarzeń

 

 

 • Bal Sylwestrowy 2018/19 we Wrocławiu

  Jeśli szukasz pomysłu, żeby spędzić Sylwestra 2018/19 w doborowym towarzystwie i przy najlepszej muzyce tanecznej - zapraszamy na wspaniały Bal Sylwestrowy w samym sercu Wrocławia! Zapewniamy szampańską atmosferę, najlepszą zabawę z pokazami tańca oraz animacjami tanecznymi, podczas których można zdobyć atrakcyjne nagrody (między innymi karnety na kurs tańca, lekcje indywidualne, warsztaty taneczne). 

  Więcej informacji

 • Taneczna Impreza Andrzejkowa

  sobota 01.12.2018 godz. 20:00

  Serdecznie zapraszamy w sobotę 1. grudnia 2018 roku na gorącą taneczną imprezę andrzejkową do Sali Balowej Szkoły Tańca Al-Mara.

  W programie nauka tańca na wesoło, wróżby andrzejkowe i najlepsza muzyka taneczna. Rozpoczynamy imprezę o godzinie 20:00. Wjazd 20 zł od osoby.

  Więcej infromacji

 • Co się wydarzyło w Cafe Paris? - Show Taneczne

  Cafe Paris - miejsce spotkań, ploteczek, miłego spędzania czasu... W kawiarni pracują dwie urocze kelnerki Lily i Rose, które marzą o występach na deskach scen teatralnych.

  Kiedy do kawiarni przybywa znany i ceniony reżyser, kelnerki zgłaszają się na casting...W castingu startuje również Diva - bezlitosna szefowa miejscowego Gangu...

  Kto zdobędzie główną rolę? Czy Diva i jej Gang pokornie przyjmą wybór reżysera? Kto i dlaczego śledzi Divę i poczynania jej Gangu? Czy urocze Kelnerki mogą czuć się bezpieczne?

  Przygotowaliśmy dla Was najprawdziwszy taneczny kryminał osadzony w stylistyce lat 20-tych, 30-tych.

  W naszym spektaklu wystąpi około 50 osób! Będziemy tańczyć między innymi charlestona, lindy hop, electro swing. Będzie klimatycznie, wesoło, ale i groźnie! Będzie się działo!

  Więcej informacji

 • Kobiece Weekendy w Al-Marze - Wyjątkowe Warsztaty Taneczne

   
 • Dni wolne - terminy zamknięcia szkoły

  Informujemy, że w dniach od czwartku 21.12.2017 do poniedziałku 01.01.2018 szkoła będzie nieczynna.

  Zapytania prosimy kierować na maila szkola_al-mara@wp.pl , gdyż telefon w tych dniach będzie nieczynny.

 • Bal Sylwestrowy 2017/18 we Wrocławiu

  Jeśli szukasz pomysłu, żeby spędzić Sylwestra 2017/18 w doborowym towarzystwie i przy najlepszej muzyce tanecznej - zapraszamy na wspaniały Bal Sylwestrowy w samym sercu Wrocławia! Zapewniamy szampańską atmosferę, najlepszą zabawę z pokazami tańca oraz animacjami tanecznymi, podczas których można zdobyć atrakcyjne nagrody (między innymi karnety na kurs tańca, lekcje indywidualne, warsztaty taneczne). 

  Więcej informacji

 • Świąteczne pokazy tańca

  16. grudnia 2016 ( sobota ) godz. 18:00

  Al-Mara zamieni się w Świąteczną Taneczną Krainę, a wszystko to za sprawą naszych roztańczonych Kursantów i Instruktorów.

 • Taneczna Impreza Andrzejkowa

  sobota 25. 11.2017 godz. 20:00

  Serdecznie zapraszamy w sobotę 25. listopada 2017 roku na gorącą taneczną imprezę andrzejkową do Sali Balowej Szkoły Tańca Al-Mara.

  W programie nauka tańca na wesoło, wróżby andrzejkowe i najlepsza muzyka taneczna. Rozpoczynamy imprezę o godzinie 20:00. Wjazd 15 zł od osoby.

  Więcej infromacji

 • Dominika Suchecka - warsztaty Orientalne i Tribal Fusion

  Serdecznie zapraszamy na warsztaty z Dominiką Suchecką! 

  Dominiki nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Jest to artystka wszechstronna, wspaniale prezentująca się zarówno w odsłonie belly dance, jak i tribal. Precyzyjna w ruchu, pełna gracji i wdzięku, wprowadzi Was w tajniki techniki tańca brzucha i tribalu. 

  Więcej informacji

 • Wielki Jubileusz Grupy Tańca Orientalnego Al-Mara

  Pokazy Tańca Orientalnego w barwnych, baśniowych odsłonach - to nasza specjalność! A ponieważ rok 2017 jest dziesiątym rokiem naszej pracy twórczej, z tej okazji zapraszamy Cię do naszego tanecznego świata.

  Z okazji naszego Wielkiego Jubileuszu przygotowujemy Orientalne Widowisko, na które zapraszamy serdecznie 3go czerwca do Sali Koncertowej Radia Wrocław. Obiecujemy niezapomniane wrażenia z krainy orientu. Będzie barwnie, różnorodnie, eterycznie, ale i zabawnie.

  Więcej informacji

 • BurleskLOVE Babeczki i Rodzynki

  Zapowiada się gorrrący maj! Burleskowe Babeczki zapraszają na pikantne Show Teatralno-Taneczne. Specjalnie dla Was przygotowujemy etiudy taneczne okraszone dużą dawką seksapilu i tańca. Puścimy do Was burleskowe oczko, zsuniemy podwiązkę, założymy kabaretkę i otulimy się piórami. Będziemy i drapieżne, i delikatne, i zadziorne, i zmysłowe jednocześnie. Chcemy rozbudzić Wasze żądze, uniezależnić Was od siebie i mieć wielką przyjemność z tego, że dla Was wychodzimy na scenę.

  Zachęceni? Bądźcie przygotowani na naprawdę gorrrący Wieczór!

  Więcej informacji

 • fiesta.jpg

  Wielka Orientalna Fiesta

  piątek 10.03.2017 g. 19:00

  Serdecznie zapraszamy wszystkie miłośniczki belly dance, Wasze rodziny i znajomych na Wielką Orientalną Ucztę.

  Spotykamy się 10 go marca na Sali Balowej Szkoły Tańca Al-Mara i zabieramy Was w orientalną podróż w czasie.

  Więcej informacji

 • halloween.jpg

  STRASZNIE FAJNA IMPREZA W AL-MARZE

  (poniedziałek) 31. PAŹDZIERNIKA 2016 start 18:00.

  Zapraszamy na imprezę halloweenową w Al-Marze. Podczas imprezy liczne animacje taneczne, nauka tańca na wesoło, zabawy halloweenowe, dużo tańca w różnych stylach tanecznych. Konkurs na najlepsze przebranie halloweenowe.

  Imprezę prowadzi Andrzej Pawlak-Zujewicz

  Więcej informacji

 • dnikobiecosci8102016.jpg

  Dzień Kobiecości w Al-Marze

  8. PAŹDZIERNIKA 2016 ( SOBOTA )

  Podaruj sobie odrobinę aktywnego wypoczynku. Wyraź swoją kobiecość tańcem!

  Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do udziału w wyjątkowych warsztatach tanecznych w super cenie.

  Więcej informacji

 • bachataparyradek.jpg

  Bachata dla par

  ★★ WARSZTATY DLA POCZĄTKUJĄCYCH ★★ 

  1. PAŹDZIERNIKA 2016 ( sobota ) 11:00-14:00

  Warsztatowy kurs Bachaty w parach od zupełnych podstaw. 

  -> Wartościowy również dla osób już tańczących, żeby przypomnieć i poćwiczyć podstawy. 

  -> Podczas 3h zajęć poznasz: rytmikę, krok podstawowy, obroty, podstawy prowadzenia, podstawowe figury w parze.

  -> Bachata jest niezwykle przyjemnym tańcem, dzięki któremu z łatwością zapomnisz o otaczającej Cię rzeczywistości. 

  Więcej informacji

 • warsztatysuper.jpg

  Warsztaty Party Dance dla początkujących

  ★★ PARTY DANCE - OD ZERA DO SUPER TANCERZA ★★ 

  1 PAŹDZIERNIKA ( sobota ) 14:00-17:00

  Warsztatowy kurs tańca użytkowego od zupełnych podstaw. 

  -> Wartościowy również dla osób już tańczących, żeby przypomnieć i poćwiczyć podstawy. 

  -> Podczas 3h zajęć poznasz: rytmikę, krok podstawowy, obroty, podstawy prowadzenia, podstawowe figury w parze

  -> Już po warsztatach będziesz mógł pójść na imprezę i wykorzystać poznane kroki do różnej muzyki.

  Więcej informacji

 • zouk_warsztaty.jpg

  Zouk - Warsztaty taneczne dla początkujących

  18. i 19. czerwca 2016. NOWOŚĆ! Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty taneczne z Zouka z Agnieszką i Michałem. Zouk jest relatywnie nowym sensualnym tańcem pochodzącym z Brazylii. Narodził się w latach 80-tych ubiegłego wieku, gdy grupa wielbicieli lambady zaczęła eksperymentować z tańcem, urozmaicać i tworzyć nowe figury. Taniec charakteryzuje się płynnymi ruchami, zwolnieniami, prowadzeniem partnerek każdą częścią ciała, dużą ilością płynnych obrotów, ruchów głową i włosami partnerek, wygięciami i pochyleniami.

  Więcej informacji

 • laislabonita.jpg

  La Isla Bonita - Magiczna Wyspa - Spektakl Taneczny

  25. czerwca 2016. La Isla Bonita (Magiczna Wyspa). Trójka przyjaciół wygrywa bilety na wakacyjną przygodę życia. Nie wiedzą jednak, że wyspa, na ktorej planują spędzić wakacje jest zaczarowana i zamieszkiwana przez różne tajemnicze postaci. Czeka ich między innymi spotkanie z piratkami, a nawet starcie z ludożercami... Jak to na wakacjach, nie zabraknie również miłosnych przygód. A miłość połączona z czarami da niesamowite efekty!

  Więcej informacji

 • pokazy_04_06_16.jpg

  Pokazy Kursantów i Instruktorów

  04. czerwca 2016. Tradycyjnie, jak co roku, kończymy sezon taneczny barwnymi pokazami tańca. Zapraszamy Was na niepowtarzalne Show, podczas którego zobaczyć będzie można naszych Kusantów i Instruktorów. Zaprezentują się grupy naszej Szkoły, a także zaproszeni Goście.

  W programie między innymi jazz, taniec brzucha, salsa, burleska, sexy dance, bollywood. Pokazy solowe i grupowe. 

  Więcej informacji

 • Długi weekend w Al-Marze

  Informujemy, że dnia 26. maja 2016 szkoła będzie nieczynna. W dniu 27. maja 2016 zajęcia odbywają się zgodnie z ustaleniami z recepcją szkoły. 29. maja 2016 zajęcia odbywają się zgodnie z regularnym grafikiem.

 • war_ala_salsa.jpg

  Warsztaty z Alicją - Salsa Ladies Shines & Styling

  4. i 5. czerwca 2016. W tygodniu jesteś zbyt zmęczona, by poświęcić wieczory na taniec? A może regularne zajęcia to za mało? Zapraszam na weekendowe warsztaty, na których nauczysz się dwóch pełnych choreografii! Po rozgrzewce i krótkim wstępie technicznym zapoznasz się z zestawem kroków i ruchów w ciele, zgrabnie połączonych w jeden spójny taniec. Nie przegap okazji, by nauczyć się takich kombinacji, które będziesz mogła wykorzystać na parkiecie podczas letnich imprez!

  Więcei informacji

 • pierwszytaniecgrupowyandrzej.JPG

  Nowe terminy na Grupowy Kurs Pierwszego Tańca

  Wszystkim Nowożeńcom polecamy zajęcia grupowe z walca wiedeńskiego.

  Program nauki obejmuje podstawowe kroki, figury, przejścia taneczne oraz naukę ceremonialnych zachowań partnerów przed i po pierwszym tańcu. Wszystkie kroki łączone są ze sobą w bloki taneczne, które można wykorzystać do choreografii na pierwszy taniec.

  Zajęcia prowadzone są w przyjaznej i wesołej atmosferze, co sprawia, że "cztery lewe nogi" zaczną błyszczeć na parkiecie.

  Więcej informacji

 • Warsztaty Belly Dance Alexandrą Kondratenko - Pieśń Arabska

  14. maja 2016. Serdecznie zapraszamy na warsztaty belly dance - taniec brzucha. Temat warsztatów - pieśń arabska. Warsztaty prowadzi Alexandra Kondratenko. 

  Więcej informacji

 • warsztaty_isis.jpg

  Warsztaty orientalne ze skrzydłami isis

  21. maja 2016. Zapraszamy na cykl warsztatów dla tancerek, które chcą nauczyć się lub podszkolić w tańcu z rekwizytem. Proponujemy naukę tańca ze skrzydłami isis. Jest to niezwykle widowiskowy rekwizyt. Na warsztatach poznacie technikę tańca ze skrzydłami isis oraz nauczycie się krótkiej choroegrafii. Szkoła zapewnia rekwizyty dla osób, które nie posiadają własnych.

  Więcej informacji

 • wieczorek_21_05_2016m.jpg

  Wieczorek Taneczny z Radkiem - Discofox, Salsa, Bachata

  21. maja 2016r start 21:00. Szalona sobota tylko w Al-Marze! Wpadnij koniecznie do nas na wieczorek taneczny i baw się dobrze w świetnym towarzystwie.

  Spotkanie w klimacie salsy, bachaty i tańca użytkowego.

  Jeśli tańczysz, wpadnij podszlifować swoje umiejętności, jeśli jeszcze nie tańczysz, tym bardziej wpadnij, nauczysz się kroków, poznasz fajnych ludzi.

  Na wieczorek zaprasza Radek. 

  Więcej informacji

 • war_ala_burleska.jpg

  Warsztaty z Alicją - Zmysłowa Burleska

  21. i 22. maja 2016. W tygodniu jesteś zbyt zmęczona, by poświęcić wieczory na taniec? A może regularne zajęcia to za mało? Zapraszam na weekendowe warsztaty, na których nauczysz się dwóch pełnych choreografii! Po rozgrzewce i krótkim wstępie technicznym zapoznasz się z zestawem kroków i ruchów w ciele, zgrabnie połączonych w jeden spójny taniec. Nie przegap okazji, by nauczyć się takich kombinacji, które będziesz mogła wykorzystać na parkiecie podczas letnich imprez!

  Więcej informacji

 • shakira_paula.jpg

  Shakira Dance - Nowa grupa środa 17:15

  KARNET STUDENCKI TYLKO 50 ZŁ! Chcesz nauczyć się tańczyć jak Shakira? Mamy specjalny kurs dla Ciebie. Shakira Dance jest to kurs dla Pań, które chcą nauczyć się wykorzystywać elementy tańca brzucha i tańca nowoczesnego, by móc odnaleźć się na parkiecie przy każdego rodzaju muzyce. Nowoczesny taniec brzucha to nic innego jak tak zwany "użytkowy taniec brzucha" - czyli wachlarz ruchów ciała, z powodzeniem do wykorzystania na dyskotekach i imprezach.

  Więcej informacji

 • Szkoła zamknięta w długi weekend majowy

  Drodzy Kursanci, informujemy, że w dniach 01.05.-03.05.2016 szkoła będzie nieczynna. Karnety z kursów regularnych będą przedłużone.

 • discofox_czw_andrzej.jpg

  Taniec użytkowy - Nowa grupa od zera - czwartek 19:30

  Wybierasz się na imprezę, a nie potrafisz tańczyć w parze???

  Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla Ciebie. Kurs tańca użytkowego (discofox) w Szkole Tańca Al-Mara sprawi, że zostaniesz królem (królową) parkietu na każdej imprezie tanecznej.

  Program kursu tańca użytkowego obejmuje szeroki wachlarz kroków i figur tanecznych, które można wykorzystać do każdego rodzaju muzyki. Partner pozna tajniki prawidłowego prowadzenia w tańcu, natomiast Partnerka nauczy się odczytywać sygnały, jakie Partner wysyła. Wyjątkowo opracowany program kursu to 100% gwarancja sukcesu na parkiecie.

  Więcej informacji

 • warsztaty_woal_23_04_16.jpg

  Warsztaty Orientalne z Jedwabnym Woalem - Sobota 23.04.2016

  Zapraszamy na cykl warsztatów dla tancerek, które chcą nauczyć się lub podszkolić w tańcu z rekwizytem.

  Proponujemy naukę tańca z jedwabnym woalem - różnobarwny, niezwykle tajemniczy i zmysłowy. Woal to atrybut belly dance, który często służy przysłonięciu ciała tancerki, a wprawiony w ruch zachwyca swym pięknem, delikatnością i elegancją.

  Na warsztatach poznacie technikę tańca z jedwabnym woalem oraz nauczycie się krótkiej choroegrafii.

  Więcej informacji

 • wieczorek_23_04_16.jpg

  Wieczorek Taneczny Salsa Bachata i Discofox 23.04.2016 g 20:30

  Kolejny Wieczorek Taneczny w naszej Szkole! W programie salsa, bachata i taniec użytkowy (discofox). Jeśli nie masz pomysłu na spędzenie wieczoru, albo i nawet masz pomysł, KONIECZNIE zrezygnuj ze swoich planów i przyjdź do nas!:)

  Zaproszenie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą w miłej, luźnej atmosfe poćwiczyć kroki taneczne, skonsultować się z instruktorem, potańczyć i świetnie się bawić.

  Więcej informacji

 • wieczorek_16_04_16.jpg

  Wieczorek Taneczny z Kubą - sobota 16.04.2016 g 20:00

  Przed Wami kolejna okazja do dobrej zabawy w Szkole Tańca Al-Mara! Zapraszamy Was serdecznie na sobotnie spotkanie z Kubą 16. kwietnia 2016, parkiet jest do Waszej dyspozycji od godziny 20:00. W programie salsa i taniec użytkowy. Do Waszej dyspozycji jest nasz instruktor Kuba Stańczyk, który pomoże rozwikłać wszelkie zagadki taneczne. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

  Więcej informacji

 • wieczorek_radek_12_03_16.jpg

  Wieczorek Taneczny - Salsa i Discofox - sobota 12.03.2016

  Kolejny Wieczorek Taneczny w naszej Szkole! Tym razem świętujemy z okazji Dnia Kobiet. W programie salsa i taniec użytkowy (discofox). Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla swojej Pani, zgłoś się koniecznie do nas i zabierz swoją kobietę na wyjątkowy wieczór.

  Oferta skierowana jest do wszystkich, Drogie Panie, nie zawiedźcie nas tego dnia i spędźcie wieczór z nami.  Można będzie potańczyć na dwóch salach, miło spędzić czas z innymi roztańczonymi osobami, podszkolić swoje umiejętności.

  Więcej informacji

 • war_t_z_fan.JPG

  Warsztaty Orientalne z Fanveilem - 12.03.2016

  Otwieramy cykl warsztatów dla tancerek, które chcą nauczyć się lub podszkolić w tańcu z rekwizytem. Na początek proponujemy taniec z fanveilem. Jest to rekwizyt łączący wachlarz z jedwabną tkaniną. Na warsztatach poznacie technikę tańca z fanveilem oraz nauczycie się krótkiej choroegrafii.

  Więcej informacji

 • szafa_05_03_2016m.jpg

  Taneczna Szafa Vintage - 05.03.2016 g. 19:00

  "To był świat w zupełnie starym stylu..." i do takiego świata tanecznych wspomnień chcemy Was zaprosić. 

  Nasza taneczna szafa uchyli tego wieczoru swoich drzwi. 

  Podróż rozpoczniemy magiczną wizytą w latach 20stych, 30stych, gdzie powitają Was prawdziwe damy w lisach, piórkach i stylowych sukienkach, a najprawdziwsi dżentelmeni uchylą kapelusza na powitanie naszych gości. Będziemy częstować Was przebojową Bombobierką, udamy się nawet do Paryża na paryską rewię.

  Więcej informacji

 • maratonlatinofitness.jpg

  Maraton Latino Fitness z Kubą - 27.02.2016 g. 13:30

  Gorąco zapraszamy 27. lutego 2016 o godzinie 13:30 na Maraton Latino Fitness prowadzony przez Jakuba Stańczyka. Doładuj energię, wypoć stres, popraw sobie humor podczas niepowtarzalnych zajęć fitness przy gorących rytmach latino.

  Więcej informacji

 • okna_show.jpg

  Taneczne show w oknach Szkoły Tańca Al-Mara - 27.02.2016 g. 19:00

  27go lutego o godzinie 19:00 przyjdź pod kamienicę przy ul. Ofiar Oświęcimskich 19. Zatrzymaj się i spójrz w górę. Zobacz, co może się wydarzyć w malowniczych oknach neogotyckiej kamienicy, w której mieści się Szkoła Tańca Al-Mara. 

  Zapraszamy Cię na jedyne i niepowtarzalne taneczne Show, które obejrzeć możesz z ulicy!

  Wydarzenie jest zapowiedzią Tanecznej Szafy Vintage, na którą zapraszamy Was już 5.03.2016.

  Więcej informacji

 • wieczorek_z_kuba.jpg

  Wieczorek taneczny z Kubą - 20.02.2016 g. 20:00

  Nie masz planów na sobotni wieczór 20go lutego? Daj się nam porwać do świata tańca!

  Wieczorek Taneczny w klimacie latino, party dance, samba, salsa w Szkole Tańca Al-Mara to świetny czas na spędzenie go ze znajomymi.

  Zapraszamy naszych kursantów, jak i osoby spoza Szkoły. Na sali obecny będzie instruktor, doradzi, pokaże, zatańczy, a Wy możecie w pełni oddać się tanecznym pląsom.

  Więcej informacji

 • taneczne_walentynki.jpg

  Taneczne Walentynki - niedziela 14.02.2016

  Wszystkich zakochanych zapraszamy do naszej romantycznej krainy miłości na pełne uniesień i zmysłowych wrażeń tanecznych Warsztaty Walentynkowe. Nauka tańców miłości przy blasku świec, to najbardziej oryginalny pomysł na spędzenie dnia zakochanych.

  Więcej informacji

 • BalWenecki_plakat.jpg

  Bal Wenecki - sobota 23.01.2016 g. 19:00

  W sobotę 23. stycznia 2016 roku zapraszamy na Karnawałowy Bal Wenecki - Przebieraną Zabawę Taneczną. Podczas imprezy prowadzić będziemy liczne animacje taneczne z nauką tańca na wesoło, nie zabraknie pokazów tańca. Będziemy wybierać również Króla i Królową Balu podczas konkursu na najlepszy przebranie. 

  Więcej informacji

 • bansylwester.jpg

  Bal Sylwestrowy 2015/16 we Wrocławiu

  Jeśli szukasz pomysłu, żeby spędzić Sylwestra 2015/16 w doborowym towarzystwie i przy najlepszej muzyce tanecznej - zapraszamy na wspaniały Bal Sylwestrowy w samym sercu Wrocławia! Zapewniamy szampańską atmosferę, najlepszą zabawę z pokazami tańca oraz animacjami tanecznymi, podczas których można zdobyć atrakcyjne nagrody (między innymi karnety na kurs tańca, lekcje indywidualne, warsztaty taneczne). 

  Więcej informacji

 • warsztaty_sylwestrowe.jpg

  Sylwestrowe Warsztaty Taneczne dla Par

  Jeżeli nie czujesz się zbyt pewnie na parkiecie i chcesz to zmienić – zapraszamy na specjalne intensywne kursy tańca przygotowujące do tegorocznego sylwestrowego szaleństwa!

  Kurs przeznaczony dla wszystkich tych, którzy kochają taniec i dobrą zabawę albo... chcieliby dopiero zacząć dobrze się bawić zamiast stać wtedy, kiedy wszyscy się bawią!

   Więcej informacji

 • wesolych_swiat_almara.jpg

  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

  Informujemy, że w dniach 22.12.2015-03.01.2016 oraz 06.01.2016 zajęcia stałe nie będą się odbywać – szkoła będzie nieczynna. Karnety o te dni będą przedłużone.

   

  W okresie między Świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem będą odbywać się przedsylwestrowe warsztaty taneczne dla par.

  Zbieramy zapisy na Bal Sylwestrowy organizowany w naszej Szkole.

   

  WSZYSTKIM NASZYM KURSANTOM I PRZYJACIOŁOM NASZEJ SZKOŁY ŻYCZYMY ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!

  Szkoła Tańca Al-Mara

   

 • Andrzejki.JPG

  Taneczna Impreza Andrzejkowa - 28.11.2015, g. 20:00

  Serdecznie zapraszamy w sobotę 28. listopada 2015 roku na gorącą taneczną imprezę andrzejkową do Sali Balowej Szkoły Tańca Al-Mara.

  W programie nauka tańca na wesoło, wróżby andrzejkowe i najlepsza muzyka taneczna.

  Więcej informacji

 • retro_tango_21_11_2015_m.jpg

  Retro Tango - Kabaret Show 21.11.2015 g. 18:00

  Serdecznie zapraszamy na powtórkę niezapomnianego Show w klimacie Burleski!

  W tętniącym życiem Paryżu, na jego przedmieściach, mieści się Kabaret Różany. Jego niekwestionowaną Królową jest Karminowa Suzette. To ona gra głównie role w spektaklach, za nią szaleje publiczność, dla niej przychodzą na spektakle wielbiciele. Jest piękna, wyrachowana i żądna sławy. Pewnego dnia u progu Kabaretu pojawia się Roxanne, zwabiona potrzebą, jak jej się wydaje, łatwego zarobku...

  Więcej informacji

 • dni_kobiecosci_17_10_2015.jpg

  Kobiece Warsztaty Październikowe - 17.10.2015

  Szkoła Tańca Al-Mara ma ogromną przyjemność zaprosić na KOBIECE WARSZTATY PAŹDZIERNIKOWE, które odbędą się w sobotę 17 października 2015 r. przy ul. Ofiar Oświęcimskich 19, I piętro. 

  Więcej informacji

 • parkiet_otwarty.jpg

  Belly Parkiet Otwarty - Każdy piątek godzina 18:00 - Zapraszamy od 02.10.2015

  Serdecznie zapraszamy wszystkie pasjonatki tańca orientalnego na darmowe roztańczone piątki. Od 02. października 2015 w godzinach 18:00-19:00 przygotowaliśmy dla Was specjalną godzinę taneczną. Podczas zajęć omawiamy różne style, doskonalimy technikę. Jeśli chciałabyś, żeby jakieś zagadnienie zostało dodatkowo omówione, zgłoś to koniecznie na recepcji. Na zajęcia zaprasza Małgorzata Zujewicz-Pawlak. Poziom zajęć jest otwarty. Tematy zajęć na dany miesiąc dostępne w szkole.

 • summerloveplakat.jpg

  Summer Love - Spektakl Taneczny - 27.06.2015 g. 19:00 Centrum Sztuki IMPART

  Spektakl Taneczny Summer Love to taneczne show inspirowane wielkimi hitami kinowymi, takimi jak Dirty Dancing czy Grease. Główna bohaterka, Emily, to przykładna uczennica, wzorowa i zawsze przygotowana. Wszystko się zmienia, gdy do szkoły przyjęty zostaje uwodziciel Joe, buntownik, świetny tancerz i rozrabiaka. Przewraca on do góry nogami uporządkowane życie uczniów szkoły, pokazując im nowe style taneczne, swobodę i radość ruchu. Taneczna rewolucja opanowuje powoli całą szkołę, tańczy kadra szkolna, dyrekcja i nawet Emily, która daje się namówić Joe na udział w konkursie tanecznym... Barwne choreografie, żywiołowy rock and roll i jive, przeplecione ze zmysłową bachatą, gorącą salsą zapewnią widowiskową mieszankę taneczną. Gwarantujemy świetną zabawę, dużo śmiechu i dużo tańca! 

  Więcej informacji

 • marcowe_pokazy_m.jpg

  Show Night Szkoły Tańca Al-Mara - sobota 14.03.2014

  Szkoła Tańca Al-Mara serdecznie zaprasza w imieniu naszych Kursantów i Instruktorów na szalone pokazy tańca!

  Chcemy pochwalić się naszą pracą i pokazać Wam, jakich zdolnych Kursantów i Instruktorów mamy w naszej Szkole. Z tej okazji organizujemy Show Night, imprezę, podczas której nasi Kursanci i Instruktorzy będą mogli popisać się swoimi umiejętnościami. Impreza ma charakter cykliczny, startujemy już 14.03.2015!

  Więcej informacji

 • dzien_kobiet_2015.jpg

  Dzień Kobiet w Al-Marze - sobota 07.03.2015

  W ten wyjątkowy dzień skup się tylko na sobie i podaruj sobie odrobinę aktywnego wypoczynku. Wyraź swoją kobiecość tańcem! Już 7.03.15 Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkie Panie do udziału w warsztatach tanecznych w Szkole Tańca Al-Mara.

  Więcej informacji

 • sylwester_2014.jpg

  Sylwester 2014/2015 - Bal Sylwestrowy

  Jeśli szukasz pomysłu, żeby spędzić Sylwestra w doborowym towarzystwie i przy najlepszej muzyce tanecznej - zapraszamy na wspaniały Bal Sylwestrowy w samym sercu Wrocławia! Zapewniamy szampańską atmosferę, najlepszą zabawę z pokazami tańca oraz animacjami tanecznymi, podczas których można zdobyć atrakcyjne nagrody (między innymi karnety na kurs tańca, lekcje indywidualne, warsztaty taneczne). 

  Więcej informacji

 • discofox01.jpg

  Sylwestrowe Warsztaty Taneczne dla Par

  Jeżeli nie czujesz się zbyt pewnie na parkiecie i chcesz to zmienić – zapraszamy na specjalne intensywne kursy tańca przygotowujące do tegorocznego sylwestrowego szaleństwa!

  Kurs przeznaczony dla wszystkich tych, którzy kochają taniec i dobrą zabawę albo... chcieliby dopiero zacząć dobrze się bawić zamiast stać wtedy, kiedy wszyscy się bawią!

   Więcej informacji

 • Dni wolne w przerwie świątecznej

  Informujemy, że od 22.12.2014 do 03.01.2015 oraz 06.01.2015 nie będzie zajęć stałych grupowych. W okresie 28.12-30.12.2014 odbywać się będą warsztaty sylwestrowe dla par.

  Życzymy Zdrowych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

 • mikolajki.jpg

  Mikołajkowe Dni Kobiecości - sobota 06.12.2014

  A teraz coś specjalnie dla Pań - roztańczona sobota mikołajkowa 6.12.14. Tego dnia odwiedzi nas oczywiście Mikołaj z upominkami dla uczestniczek zajęć. A warsztaty w bardzo atrakcyjnych cenach!

   

  Więcej informacji

 • andrzejki.jpg

  Taneczne Andrzejki - sobota 29.11.14 g. 20:00

  Serdecznie zapraszamy w sobotę 29. listopada 2014 roku na gorącą taneczną imprezę andrzejkową do Al-Mary. W programie nauka tańca na wesoło, wróżby andrzejkowe i najlepsza muzyka taneczna. Rozpoczynamy imprezę  o godzinie 20:00. Wjazd 15 zł od osoby.  Alkohol i przekąski we własnym zakresie.

  Rezerwacje pod numerem 668834550.

  Więcej informacji

 • paula_rura.jpg

  Sobotnie warsztaty Pole Dance

  Serdcznie zapraszamy na warsztaty pole dance zarówno dla osób, które chciałyby rozpocząc swoją przygodę z tańcem na rurze, jak i dla tych, którzy podstawy mają już za sobą i chciałyby doskonalic swoją technikę w tym stylu. Warsztaty przeznaczone są zarówna dla pań i panów. Termin warsztatów: 25.10.2014.

  Więcej informacji

 • dzieci_tanczace.gif

  Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży

  Serdecznie zapraszamy do Strefy Dziecięcej w Al-Marze! Ogłaszamy nabór na rok szkolny 2016/2017.

  Zajęcia ruszają od września 2014. Na dany miesiąc należy wykupić abonament. Na pierwsze zajęcia można przyjść opłacając pojedynczą wejściówkę (18 zł). Po pierwszych zajęciach bardzo prosilibyśmy o deklarację, w celu rezerwacji miejsca w grupie.

  Oto co przygotowaliśmy:

  Zajęcia ogólnorozwojowe (4 - 6 lat), Taniec Towarzyski - Pierwszy Krok dla dzieci i młodzieży, Taniec Nowoczesny dla dzieci - Hip hop & Disco dance dla dzieci (od 7 lat), Orientalna Księżniczka (4-6 lat), Podstawy Baletu dla Dzieci (zajęcia dla młodszych dzieci), Cheerleaders Kids - Czirliderki (dla dziewczynek od 7 roku).

  Jeśli nie masz z kim zostawić pociechy – przyjdźcie razem! Zapraszamy Was na podwójne zajęcia – w jednej sali tańczysz Ty, w drugiej pod profesjonalną opieką animatora-tancerza znajduje się Twoja pociecha Roztańczone Maluchy i Sexy Mama

   

  Więcej informacji

 • Zniesienie Karty Benefit na kursie Pole Dance

  Informujemy, że od 1 sierpnia 2014 roku Karty Benefit MultiSport nie będą honorowane na nowych grupach Pole Dance. Grupy, które obecnie trwają i startują jeszcze w lipcu, objęte są Kartą Benefit do zakończenia karnetu-rezerwacji. Użytkowników Kart Benefit MultiSport zapraszamy do skorzystania z innych kursów z naszej oferty.

  Szkoła Tańca Al-Mara podjęła decyzję o rezygnacji z honorowania Kart Benefit MultiSport na kursie Pole Dance, ponieważ zależy nam na jakości świadczonych usług. Obecnie każda Kursantka będzie korzystała z jednej rury, zajęcia będą trwały godzinę zegarową, a koszt karnetu obejmującego cztery wejścia, wyniesie 100 zł. Mamy nadzieję, że tą ofertą zachęcimy Kursantki do korzystania z Pole Dance w Al-Marze. 

 • plakat_dni_kobiecosci_04_10_2014_facebook.jpg

  Dni Kobiecości - Warsztaty Taneczne za grosze - sobota 04.10.2014

  Serdecznie zapraszamy na szaloną taneczną sobotę w Al-Marze!

  Tylko u nas zakosztujesz ogromnej ilości tańca za naprawdę przysłowiowe grosze. 

  Więcej informacji

 • bachata.jpg

  Warsztaty dla Par - Bachata - 13.09.2014

  Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty taneczne dla par z BACHATY. W tajniki tego sensualnego tańca wprowadzi Dyja-Socha. Warsztaty przeznaczone są dla osób początkujących, które chcą rozpocząć przygodę z tym stylem tanecznym.

  Więcej informacji

   

 • warsztatybrzuszkowe.jpg

  Warsztaty Brzuszkowe - Belly Dance - 10.08.2014

  Rozkołysz swój brzuszek na wyjątkowych warsztatach za grosze w Szkole Tańca Al-Mara!

  Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty Belly Dance dla osób zarówno początkujących, jak i tych roztańczonych. W planie nauka podstawowych ruchów, a w drugiej części zabawna oraz żywiołowa choreografia drum solo. Jeśli zawsze chciałaś spróbować tańca brzucha, a nie jesteś pewna czy jest to kurs dla Ciebie, koniecznie to sprawdź!

  Więcej informacji

   

 • Godziny Pracy Szkoły w dniach 19 i 20 czerwiec

  W dniach 19 i 20 czerwca zajęcia grupowe nie odbywają się. Zapraszamy na kursy w pozostałych dniach.

 • retro_tango.jpg

  Burleska Show - Retro Tango - 07.06.2014

  Historia opowiedziana tańcem, w której namiętne tango zderza się z rubaszną burleską. Na scenie wachlarze, podwiązki, boa, koronki, gorsety i najprawdziwsze Gwiazdy Różanego Kabaretu. Wystąpi ponad sześćdziesiąt tancerek i tancerzy! To show, którego nie można przeoczyć!

  Więcej informacji

 • lindyhop.jpg

  Warsztaty Lindy Hop 24.-25.05.2014

  Zapraszamy gorąco na kolejną edycję warsztatów z Lindy Hop we Wrocławiu. Będą to dwa dni wydarzeń i imprez w klimacie retro. Warsztaty poprowadzą instruktorzy z warszawskiej szkoły tańca Shim Sham - Weronika i Michał Kwiatkowcy.

   

  Więcej informacji

 • fan.jpg

  Bezpłatne warsztaty taneczne dla seniorów

  25 maja zapraszamy na warsztaty taneczne, które organizuje Klub Aktywnego Seniora. Tego dnia na uczestników czeka przygoda z tańcem, podczas której instruktor pokaże podstawowe kroki. Zapraszamy do udziału!

  Więcej informacji

 • swietotanca.jpg

  Wielkie Święto Tańca - Warsztaty Taneczne - 26-27.04.2014

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca zapraszamy serdecznie na Roztańczony Weekend w Szkole Tańca Al-Mara. W dniach 26.04-27.04.2014 w naszej szkole odbędą się wyjątkowe warsztaty za grosze. Jeśli nie jesteś pewien, czy dany styl tańca jest dla Ciebie, koniecznie przyjdź i sprawdź to! W tych dniach w szkole odbędzie się specjalne losowanie nagród. Każdy Kursant otrzyma atrakcyjny rabat na zajęcia. 

  W sobotę zapraszamy Panie, w niedzielę zapraszamy Pary. 

  Więcej informacji

 • fan.jpg

  Bezpłatne warsztaty taneczne dla seniorów

  16 marca zapraszamy na warsztaty taneczne, które organizuje Klub Aktywnego Seniora. Tego dnia na uczestników czeka przygoda z tańcem, podczas której instruktor pokaże podstawowe kroki. Zapraszamy do udziału!

  Więcej informacji

 • retro_tango_casting.jpg

  Retro Tango - dołącz do naszej obsady!

  Zabłyśnij na parkiecie!

  Przygotowujemy wielkie taneczne Show – Retro Tango inspirowane burleską. Jeśli chcesz poczuć się gwiazdą, dołącz do naszego show! Czego potrzebujesz? Przede wszystkim dobrych chęci, czasu na dodatkowe próby i odwagi.

  Więcej informacji

 • dni_kobiecosci_08_03_2014.jpg

  Dni Kobiecości - Warsztaty Taneczne - 08.03.2014

  Z okazji Dnia Kobiet Al-Mara zaprasza do wspólnego świętowania wszystkie Panie. Ten szczególny czas jest wyjątkowy dla naszej szkoły, ponieważ Al-Mara znaczy kobieta. Przygotowaliśmy szalone warsztaty pełne słońca i dobrego humoru. Do wspólnej zabawy zapraszamy od godziny 12:00 do 17:00 ;)

  Więcej informacji

   

 • dzieci_taniec.jpg

  Ferie zimowe 2014 z tańcem we Wrocławiu

  Zajęcia taneczne to idealny sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego podczas ferii zimowych we Wrocławiu. Zapraszamy wszystkie dzieci na zimową przygodę z tańcem.

  Gwarantujemy bezstresową naukę - poprzez zabawę - prowadzoną przez instruktorów mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

  Super propozycja na ferie zimowe 2014 w mieście.

  Więcej informacji

 • taneczne_walentynki.jpg

  Taneczne Walentynki - 14.02.2014r (piątek)

  Wszystkich zakochanych zapraszamy do naszej romantycznej krainy miłości na pełne uniesień i zmysłowych wrażeń tanecznych Warsztaty Walentynkowe. Nauka tańców miłości przy blasku świec, to najbardziej oryginalny pomysł na spędzenie dnia zakochanych.

  Więcej informacji

 • uskrzydlic_nadzieje.jpg

  Koncert Uskrzydlić Nadzieję, TM Capitol

  sobota 08.02.2014 g. 18:30

  Teatr Muzyczny Capitol

  Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które ma na celu wniesienie w środowiska doświadczonych rodzin i dzieci wiele pozytywnych przeżyć, które uskrzydlą ich nadzieję. W imię założenia dla przybyłych gości wystąpią: Zespół Tańca Orientalnego Al-Mara, Gwardia Gryfa, Chór Uniwersytetu Ekonomicznego "Ars Cantandi" oraz Michał Hadasik & Ewelina Moska.

  Więcej informacji

 • seniorzy.jpg

  Taneczny prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka

  No właśnie...A może karnet na kurs tańca? W naszej szkole działa prężnie grupa tańczących seniorów, zajęcia odbywają się kilka razy w tygodniu - zatem można poszaleć! Mamy taniec towarzyski, użytkowy, tango dla par, dla osób bez pary szalony mix salsowo zumbowy. Nasze zajęcia cieszą się dużą popularnością, seniorzy chętnie spędzają aktywnie czas. Może i Twoi Dziadkowie zechcą się przyłączyć?

  Karnet - 4 wejścia - to koszt TYLKO 40 ZŁ!!!

  Więcej informacji

 • sylwester_plakat_facebook.jpg

  Sylwester 2013/2014 - Bal Sylwestrowy

  Jeśli szukasz pomysłu, żeby spędzić Sylwestra w doborowym towarzystwie i przy najlepszej muzyce tanecznej - zapraszamy na wspaniały Bal Sylwestrowy w samym sercu Wrocławia. Zapewniamy szampańską atmosferę, najlepszą zabawę z pokazami tańca oraz animacjami tanecznymi, podczas których można zdobyć atrakcyjne nagrody (między innymi karnety na kurs tańca, lekcje indywidualne, warsztaty taneczne). 

  Więcej informacji

 • andrzejki.jpg

  Taneczne Andrzejki - sobota 30.11.2013

  Serdecznie zapraszamy w sobotę 30. listopada 2013 roku na gorącą taneczną imprezę andrzejkową do Al-Mary. W programie nauka tańca na wesoło, wróżby andrzejkowe i najlepsza muzyka taneczna. Rozpoczynamy imprezę  o godzinie 20:00. Wjazd 15 zł od osoby.  Alkohol i przekąski we własnym zakresie.

  Rezerwacje pod numerem 668834550.

   

  Więcej informacji

 • Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

  W związku z przerwą świąteczną szkoła będzie zamknięta od 23.12.2013 do 31.12.2013. W dniach od 27.12.2013 do 30.12.2013 odbędą się intensywne warsztaty sylwestrowe z różnych technik tanecznych dla par - więcej o warsztatach sylwestrowych. 31.12.2013 organizujemy Bal Sylwestrowy w Al-Marze - więcej szczegółów. Od 02.01.2014 szkoła będzie czynna. Uwaga! 06.01.2014 zajęcia odbywają się normalnie.

  W imieniu całej Szkoły życzymy Wam, Drodzy Kursanci, zdrowych i wesołych Świąt, dużo odpoczynku w gronie najbliższych,  najsmaczniejszych wypieków, wymarzonych prezentów i pachnącej choinki. A w nadchodzącym nowym roku spełnienia marzeń!

 • mikolajkowe_dni_kobiecosci_07_12_2013.jpg

  Mikołajkowe Dni Kobiecości 07.12.2013

  Zapraszamy wszystkie Panie na wyjątkowe przedświąteczne szaleństwo taneczne. Będą pierniki, mały kiermasz, pyszna herbatka, duuuużo uśmiechu, radości no i przede wszystkim szaleństwa taneczne!

  Więcej informacji

 • dni_pole_dance_09_11_2013.jpg

  Dzień Otwarty Pole Dance - Warsztaty za grosze - 09.11.2013r

  Wyzwól swoją kobiecość, wdzięk, wolność i  adrenalinę.

  Zapraszamy wszystkie Pani na wyjątkowe warsztaty z tańca na rurze podczas Dnia Otwartego Pole Dance w Al-Marze. 

  Chciałaś się zapisać na stały kurs tańca pole dance - a brakowało Ci odwagi, czy sprawdzisz się w tej technice? Jest to super okazja na zmierzenie się z rurką w super cenie.

  Więcej informacji

 • zahira_23_11_2013m.jpg

  Rewia Orientalna - Zahira Moja Miłość - sobota - 23.11.2013

  Taneczny spektakl Szkoły Tańca Al-Mara z udziałem Wicemistrzów Świata i Europy, Grupy Tańca Al-Mara. Rewia Orientalna Zahira Moja Miłość to przygotowane z ogromnym rozmachem widowisko taneczne, belly dance show, oparte na tańcu orientalnym. 

  Więcej informacji

 • wieanime2.jpg

  Wieczorek taneczny z nauką tańca

  28. PAŹDZIERNIKA 2016 ( piątek ) start 20:30

  Zapraszamy na wieczorek taneczny w rytmach party dance, discofox, salsa, bachata, rock'n'roll. Imprezę prowadzi Andrzej Pawlak-Zujewicz. 

  Więcej informacji

 • Stretching - Rozciąganie i wzmacnianie

  Wzmacnianie Plus Rozciąganie to kurs dla każdego kto pragnie wyrzeźbić swoją sylwetkę. Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

  Więcej informacji

 • Warsztaty Rock'n'Roll od podstaw - Let's Rock!

  Warsztaty rock'n'roll od podstaw - Let's Rock

  Więcej informacji

   

Akceptujemy bez dopłat: 0 zł
Polecamy również